reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rodzinny interes” 4 wkrótce w TV Puls

dodano: 2020-11-25 04:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Rodzinny interes” Telewizja Puls i Outset Films rozpoczynają prace nad 4. sezonem serialu „Rodzinny interes”, który będzie liczył 50 odcinków. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.

TV Puls „Rodzinny interes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Pracownicy salonu fryzjerskiego Bella Ella i warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek wrócą na wiosnę! I jak zawsze zaangażują się w szereg zwariowanych, życiowych i niesamowitych historii swoich klientów! „Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi, intryguje - i co najważniejsze, zdobył serca widzów TV Puls. Co ich czekać będzie w czwartym sezonie? Jak zawsze: wspaniałe samochody, wyszukane fryzury oraz perypetie głównych bohaterów - zapowiada nadawca.

Nowe odcinki zdradzą m.in., jaką tajemnicę skrywa barber Oskar (w tej roli Artur Jasiński) i czy wróci do salonu fryzjerskiego. Widzowie dowiedzą się także, jak potoczy się relacja Elżbiety (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) oraz co ukrywa Elżbieta. Przekonają się też, jaką decyzję wobec Wojciecha (Marek Krupski) podejmie Jolanta (Marta Zgutczyńska)? Czy da mu drugą szansę? Nie zabraknie oczywiście Dawida (Patryk Janas), którego mama, Justyna, przyjęła oświadczyny Bronisława (Roman Szczeblewski). Czy rodzinna relacja wzmocni przyjaźń obu mechaników? Wszyscy będą też szukać zaginionej Bożeny (Marta Klubowicz), a dużym wsparciem okaże się niezawodna Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Viola (Magdalena Modra-Krupska) natomiast dostanie szansę na rozpoczęcie swojego życia od nowa.

- W czwartym sezonie w warsztacie, jak zawsze, pojawią się znakomite oldtimery, a także m.in. wozy strażackie, wojskowy Jeep, sportowe auto, Polski Fiat 126p Maluch i dużo, dużo więcej! - zapowiada nadawca.
 
„Rodzinny interes” zadebiutował w TV Puls wiosną 2019 roku. Uzupełnieniem serialu są jego profile w mediach społecznościowych na Instagramie, TikToku, YouTube i Facebooku (więcej tutaj).
 
Magdalena Modra-Krupska w serialu „Rodzinny interes”, foto: Telewizja Puls
Magdalena Modra-Krupska w serialu „Rodzinny interes”, foto: Telewizja Puls


„Rodzinny interes” - sezon 4., premiera wiosną 2021 roku w TV Puls. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TV Puls i Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...