reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy Rakuten.tv przy zakupie telewizora Philips

dodano: 2020-11-25 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TP Vision

Rakuten TV Ruszyła promocja dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup telewizora Philips. Decydując się na urządzenie z wybranych serii, każdy klient otrzyma voucher na pakiet filmów w serwisie VOD Rakuten.tv. Promocja Philips trwa do 31 stycznia 2021 roku.

Philips
Philips Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej promocji marki Philips TV & Sound przy wyborze dowolnego modelu telewizora z systemem Android z rocznika 2019 i 2020 klienci otrzymają voucher na pakiet 10 dowolnych filmów do wykorzystania w Rakuten.tv. Termin wykorzystania kodów upływa 30 kwietnia 2021 roku.

Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu w jednym ze sklepów uczestniczących w promocji, a następnie zarejestrować paragon na stronie promocji www.philips.pl/rakutentv i odebrać kody do zrealizowania w serwisie.

Wśród telewizorów biorących udział w promocji jest m.in. model Philips 8535, czyli następca cieszącej się dużym zainteresowaniem konsumentów serii Philips Performance oraz wszystkie telewizory OLED z systemem Android, w tym modele wyróżnione nagrodą EISA: Philips OLED805, który zwyciężył w kategorii Best Buy OLED oraz model Philips OLED+935 z system dźwięku od Bowers & Wilkins nagrodzony w kategorii Home Theatre TV.

Rakuten.tv to platforma TVOD i AVOD z filmami, serialami, dokumentami oraz kanałami informacyjnymi i sportowymi. W serwisie dostępny jest także dział z kinem familijnym. W Polsce platforma zadebiutowała w 2019 roku i sukcesywnie rozszerza swój repertuar. Na liście filmowych nowości dostępne są takie produkcje, jak „Bohemian Rhapsody”, „Boże ciało”, „John Wick 3” czy „Joker”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...