reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy Rakuten.tv przy zakupie telewizora Philips

dodano: 2020-11-25 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TP Vision

Rakuten TV Ruszyła promocja dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup telewizora Philips. Decydując się na urządzenie z wybranych serii, każdy klient otrzyma voucher na pakiet filmów w serwisie VOD Rakuten.tv. Promocja Philips trwa do 31 stycznia 2021 roku.

Philips
Philips Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej promocji marki Philips TV & Sound przy wyborze dowolnego modelu telewizora z systemem Android z rocznika 2019 i 2020 klienci otrzymają voucher na pakiet 10 dowolnych filmów do wykorzystania w Rakuten.tv. Termin wykorzystania kodów upływa 30 kwietnia 2021 roku.

Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu w jednym ze sklepów uczestniczących w promocji, a następnie zarejestrować paragon na stronie promocji www.philips.pl/rakutentv i odebrać kody do zrealizowania w serwisie.

Wśród telewizorów biorących udział w promocji jest m.in. model Philips 8535, czyli następca cieszącej się dużym zainteresowaniem konsumentów serii Philips Performance oraz wszystkie telewizory OLED z systemem Android, w tym modele wyróżnione nagrodą EISA: Philips OLED805, który zwyciężył w kategorii Best Buy OLED oraz model Philips OLED+935 z system dźwięku od Bowers & Wilkins nagrodzony w kategorii Home Theatre TV.

Rakuten.tv to platforma TVOD i AVOD z filmami, serialami, dokumentami oraz kanałami informacyjnymi i sportowymi. W serwisie dostępny jest także dział z kinem familijnym. W Polsce platforma zadebiutowała w 2019 roku i sukcesywnie rozszerza swój repertuar. Na liście filmowych nowości dostępne są takie produkcje, jak „Bohemian Rhapsody”, „Boże ciało”, „John Wick 3” czy „Joker”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...
reklama