reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dożywotnie członkostwo Pornhub Premium w czarny piątek

dodano: 2020-11-26 11:12 | aktualizacja: 2020-11-26 12:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pornhub/satkurier.pl

pornhub Z okazji czarnego piątku platforma VOD dla dorosłych Pornhub zaoferowała możliwość uzyskania dożywotniego członkostwa na opcję premium - tak zwany LifePlan. Oferta jest limitowana, a jej cena z upływem czasu rośnie.

para erotyka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czarny piątek Pornhub przywrócił możliwość wykupienia subskrypcji LifePlan - dożywotniego członkostwa Pornhub Premium. Oferta LifePlan jest dostępna od czwartku, 26 listopada i będzie obowiązywać do wtorku, 1 grudnia do godz. 7:00. Promocja jest limitowana i zaczęła się od ceny 200 dol., która wraz z wyczerpywaniem dostępności będzie wzrastać o 25 dol. do 500 dol. Podobna oferta była dostępna również rok temu.

LifePlan daje dostęp do Pornhub Premium, który zapewnia ponad 500 000 filmów premium, stanowiących bonus do standardowej biblioteki Pornhub. Dodatkowe korzyści związane z subskrypcją Pornhub Premium obejmują również: brak reklam, szybszy i stabilniejszy streaming oraz dostęp do szerokiej gamy treści Full HD, 4K, a także w rzeczywistości wirtualnej (VR).

W aktualnej ofercie, Pornhub Premium kosztuje 9,99 dol. miesięcznie, z jednym tygodniem za darmo, lub 95,88 dol. za rok z góry + 4 miesiące za darmo.

Pornhub to założona w 2007 roku bezpłatna, wspierana reklamami platforma streamingowa z filmami dla dorosłych, oferującą widzom możliwość przesyłania i udostępniania własnych filmów. W bibliotece znajduje się ponad 12 mln materiałów, a stronę odwiedza ponad 130 mln użytkowników dziennie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...