reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-17 - 2021-10-18

Turniej golfowy w Arizonie w CNN International

dodano: 2020-11-27 03:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

CNN International Capital One’s The Match: Champions for Change Turner Sports w CNN International i TNT pokaże trzecią edycję Capital One’s The Match: Champions for Change, wydarzenie golfowe, w którym będą rywalizowały ze sobą legendy World Golf Hall of Fame i innych dyscyplin sportowych - Phil Mickelson, Charles Barkley, Stephen Curry i Peyton Manning.

CNN International Capital One’s The Match: Champions for Change


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trzecia edycja The Match odbędzie się w piątek, 27 listopada br. o godzinie 15:00 ET (21:00 CET) na polu golfowym Stone Canyon w Oro Valley w Arizonie i będzie transmitowana w CNN International. Dzięki temu dotrze do 373 milionów gospodarstw domowych i pokoi hotelowych na całym świecie. TNT będzie odpowiadało za transmisję wydarzenia wyłącznie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Z kolei Bleacher Report zapewni „ekskluzywne treści na żywo” przed rozgrywką i w jej trakcie za pomocą aplikacji portalu B/R.

- Capital One's The Match: Champions for Change w wyjątkowy sposób przyczyni się do podkreślenia różnorodności, równości i integracji na Historically Black Colleges and Universities (HBCU) - uczelniach i uniwersytetach dla Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych Ameryki - czytamy w komunikacie. W ramach wydarzenia WarnerMedia przekaże darowizny na rzecz Morehouse College, Howard University, Alabama A&M, Hampton University i Winston-Salem State University, głównie pomagając w finansowaniu programów dziennikarskich w zakresie sportu i golfa. Ponadto czterej golfiści biorący udział w rozgrywce wybrali swoje placówki, które chcieliby wesprzeć finansowo. Są nimi Jackson State (Mickelson), Tuskegee (Barkley), Howard (Curry), a także Grambling State, Southern University w Nowym Orleanie i Lane College (Manning).

WarnerMedia we współpracy z Wheels Up przekaże również milion posiłków w sezonie świątecznym dla potrzebujących za pośrednictwem organizacji Feeding America. Wykorzysta platformę wydarzenia, aby zwiększyć świadomość i fundusze na działania związane z walką z głodem.

- Capital One’s The Match stało się jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Nie możemy doczekać się tej kolejnej edycji, która z pewnością zwiększy świadomość ludzi i przyniesie pewne zmiany społeczne - mówi Lenny Daniels, president w Turner Sports. - Rozgrywka pomiędzy Philem, Charlesem, Stephenem i Peytonem na polu golfowym bez wątpienia dostarczy wielu ekscytujących momentów, które po prostu trzeba zobaczyć. Warto zaznaczyć, że udziałowi sportowców przyświeca także bardzo ważny cel - dodaje.


Format zawodów zostanie zmodyfikowany - pięciokrotny mistrz golfowych turniejów wielkoszlemowych, Phil Mickelson, będzie w drużynie z Charlesem Barkleyem, wyróżnionym w Koszykarskiej Galerii Sławy im. Naismitha. Zmierzą się oni z trzykrotnym mistrzem NBA (National Basketball Association) Stephenem Currym - niemalże graczem scratch w golfie - oraz dwukrotnym zdobywcą Super Bowl, Peytonem Manningiem, który odegrał kluczową rolę w swojej drużynie podczas ostatniej edycji Capital One’s The Match i przyczynił się do jej zwycięstwa. 

Capital One’s The Match po raz kolejny będzie obejmował serię wyzwań na polu golfowym, a zebrana suma zostanie przekazana uczelniom Historically Black Colleges and Universities. Każdy z dołków będzie równał się wartości od 100 000 do 2 500 000 dolarów, które trafią do beneficjentów, jeśli gracze zdobędą je hole in one (po pierwszym uderzeniu). Szczegółowe informacje na temat tych wyzwań zostaną udostępnione tuż przed wydarzeniem. 

Jak informuje nadawca, relacja „na żywo” emitowana w TNT oraz w CNN International po raz kolejny zaoferuje oglądającym wyjątkowe doświadczenie „uczestnictwa” w wydarzeniu. Wszyscy zawodnicy w trakcie całego pojedynku będą podpięci do mikrofonów, dzięki czemu nie tylko widzowie będą mogli usłyszeć ich każde słowo, ale także umożliwi im to bezpośrednią komunikację z innymi golfistami i komentatorami transmisji. Na wózkach golfowych umieszczone zostaną kamerki Cart Cam, które pozwolą fanom śledzić co dzieje się u graczy podczas ich podróży do kolejnych dołków. Turniej będzie zamknięty dla publiczności, a jego organizatorzy współpracują z urzędnikami służby zdrowia w zakresie logistyki samego wydarzenia i jego produkcji, tak aby były one zgodne z zasadami z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia. 

- Stone Canyon Golf Club w Arizonie należący do Mickelson Golf Properties jest uznawane za jedno z najbardziej znanych pól golfowych położonych na pustyni. Jest ono również regularnie zaliczane do najlepszych w kraju. Stone Canyon z osiemnastoma unikalnie zaprojektowanymi dołkami leży u podnóża malowniczych gór Tortolita. Z każdego miejsca na torze rozpościera się także widok na majestatyczne góry Santa Catalina - czytamy w opisie.

Turner Sports współpracuje z wieloma partnerami marketingowymi w ramach organizacji Capital One’s The Match: Champions for Change. Capital One jest sponsorem tytularnym serii The Match od samego początku i angażuje się również w koordynację działań z obszarów mediów społecznościowych, digitalu i transmisji zarówno przed wydarzeniem, jak i w jego trakcie.

Do sponsorów Capital One’s The Match należą również Michelob Ultra i Progressive Insurance. Cisco i DraftKings będą pełnić rolę partnerów w zakresie integracji treści, a AT&T, Callaway Golf, E-Z-GO, Stephen Curry’s Oxigen Water i Wheels Up będą partnerami stowarzyszonymi wydarzenia. Umowa medialna z WarnerMedia i Turner Sports została zawarta we współpracy z reprezentowaną przez Phila Mickelsona agencją Sportfive, która jest organizatorem meczu. Wydarzenie jest prowadzone we współpracy z Excel Sports Management.

Plan transmisji:

27 listopada (piątek)
21:00 Capital One’s The Match: Champions for Change, CNN International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...