reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Viasat Explore o serii „Seba Vs Majki...”

dodano: 2020-11-27 05:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” „Seba Vs Majki Złowieni Challenge” to projekt kanału Polsat Viasat Explore, który wystartował pod koniec sierpnia br. na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook. W mini serii promującej programy „Taaaki karp!” czy „Rzeczne potwory” wzięli udział Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” - dwaj influencerzy, którzy są miłośnikami wędkarstwa. Seba i Majki rywalizowali między sobą w ramach kampanii na Facebooku, a użytkownicy mediów społecznościowych zostali zachęceni do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie wyzwań.

Polsat Viasat Explore „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za widzami już wszystkie wyzwania, ale fani wędkarstwa mogą jeszcze zgłaszać swoją własną interpretację zadań poprzez dedykowaną stronę internetową do końca listopada br. (przejdź na stronę) Nagrodami są profesjonalne kamery sportowe.

Wszystkie odcinki projektu „Seba vs Majki Złowieni Challenge” dostępne są na profilu kanału Polsat Viasat Explore na portalu społecznościowym Facebook oraz pod hashtagiem „#ZłowieniSebaVSMajkiChallenge” (więcej tutaj).

- Zamieszczone treści to zabawne wyzwania, które rzucali sobie nawzajem charyzmatyczni prowadzący. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki, użyli zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować wyzwania, np.: łowienie ryb ze szczudeł czy za pomocą wędki zbudowanej ze słomek. Dodatkowo w październiku br. przeprowadzili transmisję, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Prowadzący zdradzili najlepsze wędkarskie sztuczki oraz odpowiadali na ciekawe i zaskakujące pytania fanów - informuje nadawca.

Emisja oryginalnej treści została przygotowana przez nadawcę wyłącznie na polski rynek i skupiała się na serii angażujących aktywności w kanałach w mediach społecznościowych. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy posłużyła kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie stacji Polsat Viasat Explore, takich jak „Taaaki karp!” czy „Rzeczne potwory”.
 
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World
Sebastian Kowalczyk „Seba” i Michał Pecyna „Majki” w programie „Seba Vs Majki Złowieni Challenge”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...