reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 28.11.2020

dodano: 2020-11-26 20:01 | aktualizacja: 2020-11-28 20:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Brighton&Hove Albion – Liverpool FC. Transmisje live z Pucharu Świata w Ruce w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – 1. FC Köln
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Sheffield United
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Burnley FC

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Deportivo Alaves
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

14:45 Rugby: Autumn Nations Cup:
Walia – Anglia

17:00 Rugby: Autumn Nations Cup:
Francja – Włochy
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart – Bayern Monachium
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Sevilla FC
Komentarz: Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:30 Piłka nożna: Liga NOS: 
Sporting CP – Moreirense FC
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Atletico Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Sevilla FC
Komentarz: Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

11:00 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg indywidualny mężczyzn

12:40 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg indywidualny kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6
 
Eurosport 2

11:05 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

14:00 Snooker: UK Championship:
Dzień 6

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 6
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Malelane:
3. runda
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Cadiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: FEN 31:
Daniel Rutkowski – Adrian Zieliński

 
Polsat Sport

07:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Osaka:
Program dowolny solistek

09:45 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Osaka:
Taniec dowolny

11:00 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg indywidualny mężczyzn

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Mike Tyson – Roy Jones Jr.
 
Polsat Sport Extra

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd dwójek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd dwójek kobiet

11:35 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Osaka:
Program dowolny solistów

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg indywidualny kobiet

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Emmen – AFC Ajax

20:30 Boks: Gala, Westminster: 
Daniel Dubois – Joe Joyce

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Curtis Blaydes – Derrick Lewis
 
Polsat Sport News

10:05 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 1

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd dwójek mężczyzn

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Turniej o Puchar Prezydenta Warszawy: 
BK NH Ostrawa – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turniej o Puchar Prezydenta Warszawy: 
Legia Warszawa – BK JIP Pardubice
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

09:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

12:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – Łomża VIVE Kielce 

16:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Rumunia – Polska
Komentarz: Ryszard Łabędź, Jacek Łączyński

19:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Izrael – Hiszpania


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...
reklama