reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zakładnik z Wall Street” w AXN

dodano: 2020-11-27 06:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN „Zakładnik z Wall Street” W sobotę, 28 listopada br. o godz. 20:00 w kanale AXN wyemitowany zostanie premierowo amerykański film „Zakładnik z Wall Street” („Money Monster”). Najgorętsze nazwiska Hollywood z milionami na koncie. On - bożyszcze kobiet, którego kariera rozpoczęła się od serialu „Ostry dyżur”. Ona - nietuzinkowa piękność, której uśmiech, od czasu jej roli w filmie „Pretty Women”, zna cały świat. Julię Roberts i George'a Clooneya od lat łączy przyjaźń, jakich mało w Hollywood.

AXN „Zakładnik z Wall Street”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poznali się na planie filmu „Ocean's Eleven” w 2000 roku. George Clooney i reżyser „Ocean's Eleven”, Steven Soderbergh, wysłali Juli Roberts dla żartu scenariusz wraz z banknotem 20 dolarowym, bo słyszeli, że bierze 20 za film. Julia Roberts przyjęła ofertę

Oboje w wywiadach często powtarzają, że łączy ich naprawdę prawdziwa przyjaźń, jakich mało w show-biznesie, 

Na planie „Ocean's Eleven” ciągle robili sobie dowcipy, łącznie z zawieszaniem wiader z wodą nad drzwiami do swoich przyczep. George Clooney opiekował się ciężarną Julią Roberts na planie „Ocean's Twelve”. Jednak nawet tam robił jej kawały - po dotarciu do Rzymu Julia Roberts znalazła w swoim bagażu bardzo ciężką rzeźbę z brązu.

Przed kręceniem filmu „Zakładnik z Wall Street” oboje byli trochę zdenerwowani przed pracą z Jodie Foster, którą uważają za geniusza.

Ich rodziny często spędzają ze sobą czas, a Julia Roberts i George Clooney dają sobie nawzajem wskazówki rodzicielskie.

Widzowie AXN będą mogli zobaczyć Julię Roberts i George'a Clooneya w filmie „Zakładnik z Wall Street” w sobotę, 28 listopada br. o godzinie 20:00.

Jak czytamy w opisie, „Zakładnik z Wall Street” to wciągająca historia telewizyjnego porwania w reżyserii Jodie Foster. „Money Monster” to popularny program telewizyjny, którego producentką jest Patty Fenn (w tej roli Julia Roberts). Prowadzący program, Lee Gates (George Clooney), doradza widzom, jak i w co inwestować pieniądze. Kiedy słuchający jego finansowych wskazówek Kyle Budwell (Jack O'Connell) traci wszystkie oszczędności, terroryzuje ekipę widowiska podczas programu „na żywo”. Żąda od Lee, aby akcje, w które zainwestował poszły w górę w 24 godziny. Publiczność telewizyjna zamiera w przerażeniu, a oglądalność programu rośnie w rekordowym tempie (więcej tutaj).
 
George Clooney i Julia Roberts w filmie „Zakładnik z Wall Street”, foto: Sony Corporation
George Clooney i Julia Roberts w filmie „Zakładnik z Wall Street”, foto: Sony Corporation


„Zakładnik z Wall Street” - emisja w sobotę, 28 listopada 2020 roku o godz. 20:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...