reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Azerbejdżańskie firmy przywrócą łączność w Karabachu

dodano: 2020-11-27 19:53
autor: RO | źródło: cableman.info

Azerbejdżan Baku Stowarzyszenie Operatorów Kablowych Azerbejdżanu planuje uruchomić nadawanie telewizyjne i dostęp do Internetu na terenach Górskiego Karabachu. Infrastruktura w regionie jest prawie całkowicie zniszczona.

armradio.am
Węzeł Kaukaski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przede wszystkim azerbejdżańskie firmy, zarówno państwowe, jak i prywatne, zajmą się układaniem stacjonarnych linii telefonicznych, zapewniających mieszkańcom regionu łączność mobilną i szerokopasmowy Internet. W tym celu powstaną regionalne, automatyczne centrale telefoniczne, przez które będzie dostarczany ruch internetowy.

Sekretarz wykonawczy stowarzyszenia, Ali Aliyev, zauważył, że w obecnej chwili trudno jest obliczyć wielkość inwestycji, potrzebną na nadchodzące prace, aby zapewnić mieszkańcom Internet i telewizję kablową.

Przypomnijmy, że konflikt w Górskim Karabachu zaostrzył się 27 września 2020 roku, a na początku października rozpoczęła się transmisja tureckich stacji informacyjnych na krajowym satelicie telekomunikacyjnym Azerbejdżanu. Na początku listopada Armenia i Azerbejdżan, przy pośrednictwie Rosji, zgodziły się na zawieszenie broni w regionie od 10 listopada. Zgodnie z umową, Erywań musi zwrócić Baku regiony Kelbajar, Kaszataski i Ağdam.

 

Źródło: cableman.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama