reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-19 - 2021-10-20

28-30.11 Polsat Sport: MLS, boks, derby i magazyny

dodano: 2020-11-28 05:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 28-29 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga NOS, Major League Soccer (MLS), Bundesliga, 2. Bundesliga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy, gala Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, Formuła 1, Formuła 2, biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, skeleton oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa i Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Viasat History, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj i tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy, gala Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall (więcej tutaj).

Plan transmisji:

28 listopada (sobota)
6:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:25 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, NHK Trophy w Osace: program dowolny solistek, Polsat Sport

7:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

9:45 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, NHK Trophy w Osace: taniec dowolny, Polsat Sport

10:00 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - Eintracht Brunszwik TSV, Eleven Sports 2

10:05 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:55 (Eurosport 1) i 11:00 (Polsat Sport) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg indywidualny mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:35 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, NHK Trophy w Osace: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn, Ipla

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

13:20 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:15 (Eurosport 1) i 14:20 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg indywidualny kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Inter Mediolan, Eleven Sports 3

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Bundesliga: VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Atletico Madryt, Eleven Sports 4

16:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

16:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 „Emerson Fittipaldi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

17:30 koszykówka, Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: BK NH Ostrawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 3

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1

18:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

18:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:40 Eredivisie: FC Emmen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

19:10 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - GKS Bełchatów, Ipla

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Hellas Werona, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Westminsterze, Polsat Sport Extra

20:30 koszykówka, Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: Legia Warszawa - BK JIP Pardubice, Polsat Sport News

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 2

21:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - Moreirense FC Moreira de Cónegos, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

23:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - NBV Werona, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny, Polsat Doku

23:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 28 na 29 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 gala bokserska w Los Angeles, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3\

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

4:20 „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

29 listopada (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:15 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, NHK Trophy w Osace: pokazy mistrzów, Polsat Sport

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW48, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

8:07 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

9:00 Formuła 1: „Architekci F1” - magazyn, Eleven Sports 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:25 (Eurosport 1) i 10:30 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

10:55 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Stade de Reims, Eleven Sports 4

13:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: wyścig, Eleven Sports 1

13:40 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport News i Eurosport 1

13:55 La Liga Santander: FC Barcelona - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

14:30 koszykówka, Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: mecz o miejsca 3. i 4., Ipla

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

14:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Nimes Olympique, Eleven Sports 4

15:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

16:00 Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:10 La Liga Santander: Getafe CF - Athletic Bilbao, Eleven Sports 2

16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 koszykówka, Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: finał, Polsat Sport News

17:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

17:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Zbrojovka Brno, Polsat Sport Premium 1

18:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Extra

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Lille OSC, Eleven Sports 2

20:55 Liga NOS: SC Braga - SC Farense Faro, Eleven Sports 3

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:05 Major League Soccer (MLS): Orlando City SC - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:05 „Wojownicy: Sztuka walki: Uzbrojenie bogów” - serial dokumentalny, Polsat Viasat History

23:20 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 29 na 30 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW53, Polsat Sport

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA”, Polsat Sport Premium 1

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...