reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-28 - 2021-10-29

Sport w polskiej TV 29.11.2020

dodano: 2020-11-28 15:06 | aktualizacja: 2020-11-28 18:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Southampton – Manchester United. Transmisje live z UK Championship tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice 
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice 
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Villarreal CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice 
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Now

15:00 Rugby: Autumn Nations Cup:
Irlandia – Gruzja
 
Eleven Sports 1

15:05 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Spezia Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski
 
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Athletic Bilbao
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – LOSC Lille
Komentarz: Michał Mitrut 
 
Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SC Braga – SC Farense
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Stade Reims
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak 

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – Nîmes Olympique
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

10:25 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn

11:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

12:25 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn

13:40 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski kobiet

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 7

23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 7
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 7

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 7
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Malelane:
Finał
 
nSport+

14:45 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SC DHfK Lipsk – SC Magdeburg

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – LOSC Lille
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Teplice – AC Sparta Praga

18:30 Piłka nożna:  Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Zbrojovka Brno
 
Polsat Sport

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Osaka:
Pokazy mistrzów

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Verva Warszawa Orlen Paliwa – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

10:30 Biatlon: Puchar Świata Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – FC Utrecht

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia – Sir Safety Conad Perugia

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam
 
Polsat Sport News

11:00 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 2

13:40 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
bieg sprinterski kobiet

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Turniej o Puchar Prezydenta Warszawy:
Finał

21:05 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Orlando City SC – New England Revolution
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
HBW Balingen-Weilstetten – SG Flensburg-Handewitt

15:10 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SC DHfK Lipsk – SC Magdeburg
 
TVP 1

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

11:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

12:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
GKS Katowice – Motor Lublin
Komentarz: Hubert Bugaj 

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs indywidualny

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Górnik Zabrze


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...