reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mixtape HD, AXN HD i AXN Spin HD w sieci Elsat

dodano: 2020-11-28 10:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Elsat Sileman W piątek, 27 listopada br. oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanał Mixtape HD. Stacja znalazła się w takich pakietach jak Niebieski+, Fioletowy+ i Złoty+, na pozycji numer 607. Ponadto w ostatnim czasie abonenci tej sieci zyskali dostęp do kanału AXN HD (na pozycji numer 239), natomiast w pakiecie Złotym+ pojawiła się stacja AXN Spin HD (514.). Ten ostatni, wraz z kanałami AXN White (241.), AXN Black (240.), CI Polsat HD (548.) i Fox HD (222.), do poniedziałku, 30 listopada br. można oglądać w ramach otwartego okna.

Elsat Sileman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mixtape HD to kanał muzyczny. którego nadawcą jest firma SandBox Media. W programie stacji rozpowszechniane są głównie klipy z muzyką hip-hop, reggae, gangsta rap i tym podobną muzyką popularną. Kanał rozpoczął nadawanie w piątek, 18 września br. (więcej tutaj)

AXN HD to kanał filmowo-serialowy, należący do koncernu Sony Pictures Television, spółki Sony Pictures Entertainment Company (Sony Corporation). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w Polsce w 2003 roku (więcej tutaj i tutaj), a w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości (AXN HD) (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Dodajmy, iż dotąd abonenci sieci Elsat mieli już dostęp do stacji AXN w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj).

AXN Spin HD to kanał filmowo-serialowy, należący do koncernu Sony Pictures Television, spółki Sony Pictures Entertainment Company (Sony Corporation). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale animowane, obyczajowe, komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe, a także magazyny esportowe. W Polsce kanał rozpoczął nadawanie w 2012 roku (więcej tutaj i tutaj). AXN Spin HD, wraz ze stacjami AXN White, AXN Black, CI Polsat HD (więcej tutaj) i Fox HD (więcej tutaj), do poniedziałku, 30 listopada br. można oglądać w ramach otwartego okna w sieci Elsat.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak TVP Polonia HD, Brazzers TV Europe HD (więcej tutaj), Polsat Seriale HD (więcej tutaj), TV Okazje (więcej tutaj) i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...