reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska: Nauczyciele i medycy z darmową ofertą

dodano: 2020-11-29 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska UPC Polska (Liberty Global) kontynuuje program „#dzialamyztroska” i ponownie wprowadza specjalną ofertę bezpłatnego internetu światłowodowego dla grup zawodowych mierzących się z największymi wyzwaniami podczas pandemii. Do skorzystania z darmowego dostępu do stabilnego, nielimitowanego internetu zaprasza ponownie nauczycielki i nauczycieli, a także przedstawicieli zawodów medycznych: lekarki i lekarzy, pielęgniarki i pielęgniarzy oraz ratowniczki i ratowników medycznych. Akcji patronuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (wcześniej Ministerstwo Cyfryzacji).

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łącznie z oferty skorzystać będzie mogło 3 tysiące polskich przedstawicieli zawodów uwzględnionych w akcji.

Patronat nad akcją, podobnie jak w przypadku wiosennej edycji, objęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (wcześniej Ministerstwo Cyfryzacji) (więcej tutaj).

- Od początku pandemii staramy się działać na wielu polach, tak aby możliwie najskuteczniej i na różne sposoby wspierać tych, przed którymi ostatnie miesiące postawiły nowe, często trudne zadania. Wspieramy też inicjatywy, które wpisują się w ten cel. W walce z koronawirusem warto wykorzystywać wszelkie dostępne narzędzia, także te, które dostarczają nam nowe technologie. W tym trudnym czasie każdy gest solidarności, także ten cyfrowy, liczy się

- mówi Marek Zagórski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

- W UPC Polska troska o innych - pracowników, klientów, społeczności - to jedna z naszych kluczowych wartości. Dlatego też staramy się wspierać tych, którzy na co dzień walczą z bezprecedensowymi wyzwaniami, jakie przyniosła pandemia Covid-19. W pierwszej połowie roku uruchomiliśmy specjalną inicjatywę dla nauczycieli, oferując setkom z nich bezpłatny dostęp do internetu szerokopasmowego. Dziś, z dumą mogę ogłosić start drugiej edycji tej akcji, poszerzoną o darmowy dostęp do internetu dla przedstawicieli zawodów medycznych, walczących codziennie z pandemią

- mówi Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.


Ze specjalnej oferty mogą skorzystać nauczyciele szkół podstawowych i średnich, a także lekarze, pielęgniarze oraz ratownicy medyczny, którzy nie mają obecnie dostępu do internetu szerokopasmowego, nie są klientami UPC Polska i jednocześnie mieszkają w zasięgu sieci operatora. Propozycja obejmuje 6-miesięczny okres bezpłatnego dostępu do internetu światłowodowego o prędkości do 150Mb/s lub internet światłowodowy o prędkości do 150Mb/s uzupełniony o pakiet komórkowy Smart, również na okres 6 miesięcy. Ofertę będzie można zamawiać od wtorku, 1 grudnia br. na specjalnej stronie internetowej (przejdź na stronę).
 
UPC Polska wspiera darmowym internetem nauczycieli i medyków w czasie pandemii, foto: Liberty Global
UPC Polska wspiera darmowym internetem nauczycieli i medyków w czasie pandemii, foto: Liberty Global


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...