reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Żywi i umarli” w kanale Epic Drama

dodano: 2020-11-30 03:47 | aktualizacja: 2020-11-30 11:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Żywi i umarli” W niedzielę, 13 grudnia br. o godz. 21:30 w kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek brytyjskiego serialu „Żywi i umarli” („The Living and the Dead”). Jak zapowiada nadawca, to emocjonujący, sześcioodcinkowy horror, którego scenarzystami są Ashley Pharoah i Matthew Graham, współtwórcy i scenarzyści „Życia na Marsie” i „Powstać z popiołów”. Ta niezwykła seria została przyjęta z uznaniem za świetną oprawę wizualną, doskonałą grę aktorską, solidne rysy postaci, nieoczekiwane zwroty akcji oraz fascynującą i przerażającą fabułę.

Epic Drama „Żywi i umarli”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rolach głównych widzowie zobaczą Colina Morgana („Przygody Merlina” i „Legend”) jako pionierskiego psychologa Nathana Appleby'ego i Charlotte Spencer („Nędznicy) w roli jego charakternej żony, Charlotte Appleby. Serial rozgrywa się w Somerset w Anglii w 1888 roku, którego społeczność stoi na skraju monumentalnej zmiany - między przestarzałymi, tradycyjnymi sposobami uprawy ziemi, a uprzemysłowioną przyszłością opartą na wiedzy naukowej. 

Sercem tej małej społeczności jest Nathan Appleby, który po śmierci matki dziedziczy Shepzoy House, położony w pięknej, ale odizolowanej dolinie Somerset. Appleby postanawia ułożyć nowe życie dla siebie i swojej ukochanej żony, ale wkrótce idylla zostaje zakłócona przez dziwne i niepokojące wydarzenia, które niewytłumaczalnie krążą wokół niego. Staje się coraz bardziej niespokojnym człowiekiem, ma obsesję na punkcie udowodnienia istnienia życia pozagrobowego. Czy jest nawiedzony? Dlaczego i przez kogo? W miarę jak nadprzyrodzone zdarzenia stają się coraz częstsze i coraz bardziej przerażające, Nathan zaczyna widzieć i słyszeć niepokojące rzeczy, których nie stworzyła jego wyobraźnia. Odpowiedzi, które znajdzie, zniszczą jego wiarę i przyniosą zagrożenie wszystkim, których kiedykolwiek kochał.

Premiera serialu „Żywi i umarli” na antenie kanału Epic Drama odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia br. o godzinie 21:30. Kolejne odcinki będą emitowane codziennie o tej samej porze, do piątku, 18 grudnia br. - Każdy z sześciu mrożących krew w żyłach odcinków będzie ucztą dla oczu, zrealizowaną z filmowym rozmachem i niesamowitą, zachwycającą scenografią - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Colin Morgan i Charlotte Spencer w serialu „Żywi i umarli”, foto: Robert Viglasky/BBC
Colin Morgan i Charlotte Spencer w serialu „Żywi i umarli”, foto: Robert Viglasky/BBC
Fiona O'Shaughnessy i Gina Bramhill w serialu „Żywi i umarli”, foto: Robert Viglasky/BBC
Fiona O'Shaughnessy i Gina Bramhill w serialu „Żywi i umarli”, foto: Robert Viglasky/BBC


„Żywi i umarli” - emisja codziennie (od 13 grudnia 2020 roku) o godz. 21:30 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...