reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax: Zmiana nazewnictwa sieci WiFi

dodano: 2020-11-30 08:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax

Promax Operator sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego poinformował, że w nocy z wtorku na środę, z 1 na 2 grudnia br. na urządzeniach CGA2121 i EPC3928AD zostanie wprowadzona zmiana działania sieci WiFi w domach abonentów poprzez zmianę nazewnictwa sieci. Zostaną wprowadzone dwie różne nazwy SSID (nazwa sieci dostępowej WiFi): nazwa „XYZ” (np. „Dom” - czyli „ta którą stworzyłeś”, działająca w paśmie 2,4GHz) i nazwa „XYZ-5GHz” (np. „Dom -5GHz). - Pod słowami nazwa „XYZ” należy rozmieć twoją własną nazwę sieci - informuje operator.

Promax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby ponownie połączyć się z siecią nazwa „XYZ-5GHz” należy wyszukać sieć na urządzeniach obsługujących ten standard (telefon, tablet, komputer itd.) i dalej połączyć się z tą siecią podając hasło, które abonent wprowadził w eBOA (Elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta). Po zmianach dotychczasowe ustawiania haseł pozostają bez zmian. - Nie pamiętasz hasła? Sprawdź je na swoim koncie logując się na stronie internetowej operatora - czytamy w komunikacie (przejdź na stronę).

Jeśli nie połączysz się ponownie z siecią o nazwie „XYZ-5GHz”, wszystkie urządzenia automatycznie połączą się z siecią „XYZ” (działająca w paśmie 2,4GHz).

- Zmiana nazewnictwa ma na celu lepszą współpracę abonenckich urządzeń bezprzewodowych z naszym modemem. Prowadzone prace mogą spowodować niedługą przerwę w dostępie do internetu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przypominamy, że najwydajniejszą pracę Internetu zapewni połączenie bezpośrednie (po kablu) urządzenia z modemem. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 62 7353111, adresem poczty elektronicznej [email protected] lub za pośrednictwem profilu sieci Promax na portalu społecznościowym Facebook - informuje operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...