reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promax: Zmiana nazewnictwa sieci WiFi

dodano: 2020-11-30 08:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax

Promax Operator sieci Promax z Ostrowa Wielkopolskiego poinformował, że w nocy z wtorku na środę, z 1 na 2 grudnia br. na urządzeniach CGA2121 i EPC3928AD zostanie wprowadzona zmiana działania sieci WiFi w domach abonentów poprzez zmianę nazewnictwa sieci. Zostaną wprowadzone dwie różne nazwy SSID (nazwa sieci dostępowej WiFi): nazwa „XYZ” (np. „Dom” - czyli „ta którą stworzyłeś”, działająca w paśmie 2,4GHz) i nazwa „XYZ-5GHz” (np. „Dom -5GHz). - Pod słowami nazwa „XYZ” należy rozmieć twoją własną nazwę sieci - informuje operator.

Promax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby ponownie połączyć się z siecią nazwa „XYZ-5GHz” należy wyszukać sieć na urządzeniach obsługujących ten standard (telefon, tablet, komputer itd.) i dalej połączyć się z tą siecią podając hasło, które abonent wprowadził w eBOA (Elektronicznym Biurze Obsługi Abonenta). Po zmianach dotychczasowe ustawiania haseł pozostają bez zmian. - Nie pamiętasz hasła? Sprawdź je na swoim koncie logując się na stronie internetowej operatora - czytamy w komunikacie (przejdź na stronę).

Jeśli nie połączysz się ponownie z siecią o nazwie „XYZ-5GHz”, wszystkie urządzenia automatycznie połączą się z siecią „XYZ” (działająca w paśmie 2,4GHz).

- Zmiana nazewnictwa ma na celu lepszą współpracę abonenckich urządzeń bezprzewodowych z naszym modemem. Prowadzone prace mogą spowodować niedługą przerwę w dostępie do internetu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przypominamy, że najwydajniejszą pracę Internetu zapewni połączenie bezpośrednie (po kablu) urządzenia z modemem. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 62 7353111, adresem poczty elektronicznej [email protected] lub za pośrednictwem profilu sieci Promax na portalu społecznościowym Facebook - informuje operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...