reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały telewizyjne i radiowe w sieci Asta-Net

dodano: 2020-12-01 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net We wtorek, 1 grudnia br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o nowe kanały telewizyjne i radiowe. Tego dnia abonenci zyskali dostęp do takich stacji jak TVC HD, Food Network HD, Polsat Rodzina HD, Polsat Games HD, Chilizet i Antyradio.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVC HD w sieci Asta-Net znalazł się na pozycji numer 52, od pakietu Start, Polsat Games HD na 223., w pakietach Wygodnym HD i Jedynym, Polsat Rodzina HD na 612., od pakietów Jedynego i Optymalnego, Food Network HD na 611., w pakiecie Jedynym, Chilizet na 979., a Antyradio na 978. Od 1 do 31 grudnia br. Stacje Polsat Rodzina HD i Polsat Games HD będą dostępne w sieci Asta-Net w ramach otwartego okna. Przypomnijmy, iż wprowadzenie do oferty Food Network HD operator zapowiadał od października br. (więcej tutaj)

Dodajmy, że 1 grudnia 2020 roku kanał NTL Radomsko zmienił swoją nazwę na TVC. Stacja ta była już dostępna dla abonentów sieci Asta-Net w standardowej rozdzielczości, a po zmianie na TVC jest dostępna w wysokiej rozdzielczości (TVC HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnie Wasze Radio FM (więcej tutaj i tutaj), Polskie Radio Koszalin (więcej tutaj) i Radio Nowy Świat, a także takie kanały telewizyjne jak TVP Dokument HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj), Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Super TV (więcej tutaj), Biznes24 (więcej tutaj) i Gold TV HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...
reklama