reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały telewizyjne i radiowe w sieci Asta-Net

dodano: 2020-12-01 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net We wtorek, 1 grudnia br. oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o nowe kanały telewizyjne i radiowe. Tego dnia abonenci zyskali dostęp do takich stacji jak TVC HD, Food Network HD, Polsat Rodzina HD, Polsat Games HD, Chilizet i Antyradio.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVC HD w sieci Asta-Net znalazł się na pozycji numer 52, od pakietu Start, Polsat Games HD na 223., w pakietach Wygodnym HD i Jedynym, Polsat Rodzina HD na 612., od pakietów Jedynego i Optymalnego, Food Network HD na 611., w pakiecie Jedynym, Chilizet na 979., a Antyradio na 978. Od 1 do 31 grudnia br. Stacje Polsat Rodzina HD i Polsat Games HD będą dostępne w sieci Asta-Net w ramach otwartego okna. Przypomnijmy, iż wprowadzenie do oferty Food Network HD operator zapowiadał od października br. (więcej tutaj)

Dodajmy, że 1 grudnia 2020 roku kanał NTL Radomsko zmienił swoją nazwę na TVC. Stacja ta była już dostępna dla abonentów sieci Asta-Net w standardowej rozdzielczości, a po zmianie na TVC jest dostępna w wysokiej rozdzielczości (TVC HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o rozgłośnie Wasze Radio FM (więcej tutaj i tutaj), Polskie Radio Koszalin (więcej tutaj) i Radio Nowy Świat, a także takie kanały telewizyjne jak TVP Dokument HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj), Polsat Seriale HD (więcej tutaj), Super TV (więcej tutaj), Biznes24 (więcej tutaj) i Gold TV HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...