reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVC HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2020-12-02 06:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

TVC NTL We wtorek, 1 grudnia br. w wyniku decyzji nadawcy, firmy MWE Broadcast z grupy Michała Winnickiego, obecny w ofercie sieci Vectra kanał NTL Radomsko zmienił nazwę na TVC. Stacja ta była dotąd dostępna dla abonentów Vectry w standardowej rozdzielczości, a po zmianie na TVC jest dostępna w wysokiej rozdzielczości (TVC HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki.

TVC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał NTL Radomsko rozpoczął nadawanie w 1994 roku. W 2005 roku został przejęty przez Grupę TVN, w 2015 roku wraz z nią przez Scripps Networks Interactive, a w 2018 roku przez Discovery. W 2019 roku 95 proc. udziałów w spółce NTL Radomsko z grupy TVN Discovery Polska zostało sprzedanych firmie Michał Winnicki Entertainment, a pozostałe 5 proc. kupiła zależna od Michała Winnickiego spółka MWE Teleport. Również w 2019 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości (NTL Radomsko HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. W 2020 roku zmieniono nazwę nadawcy - z NTL Radomsko na MWE Broadcast, a także nazwę stacji na TVC (TVC HD).

Kanał TVC HD w sieci Vectra dostępny jest w pakiecie Złotym, na pozycji numer 190. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy fabularne, seriale animowane, programy informacyjne, kulinarne, muzyczne i kabaretowe, a także transmisje mszy świętych (więcej tutaj). Dodajmy, iż kanał NTL Radomsko w sieci Vectra pojawił się 1 sierpnia 2016 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie stacje telewizyjne jak TVR HD (od 1 grudnia br. pod nazwą Home TV HD - więcej tutaj) i Insight TV UHD, a ponadto operator przedłużył umowę na kanały Sportklub HD i Fightklub HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...