reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Comedy Central Extra ubiega się o czeską licencję

dodano: 2020-12-02 13:06
autor: Jan Borejko | źródło: parabola.cz

Polsat Comedy Central Extra Wszystko wskazuje na to, że Polsat Comedy Central Extra będzie nadawał na polskim rynku z czeską licencją. ViacomCBS Networks International Czech wystąpił do czeskiego regulatora medialnego RRTV (Rada Radiofonii i Telewizji) o licencję satelitarną dla kanału Polsat Comedy Central Extra. RRTV zajmie się prośbą nadawcy na jednym z następnych spotkań.

Polsat Comedy Central Extra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Comedy Central Extra HD to płatny kanał tematyczny nastawiony na rozrywkę - seriale lub programy komediowe. Stacja jest częścią oferty polskich platform satelitarnych: Cyfrowy Polsat (k.40), Platforma CANAL+ (k.68) oraz Orange (k. 230). Telewizja Polsat użycza swojej marki tej stacji. Kanał Polsat Comedy Central Extra HD jest nadawany z tp. 65 satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) z częstotliwości 12,015 GHz, pol. H - dzierżawi go Cyfrowy Polsat.

Wystąpienie o czeską koncesję satelitarną może wiązać się z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE i wymogiem nadawania w krajach Unii Europejskiej kanału z koncesją udzieloną w jednym z państw członkowskich UE.

ViacomCBS Networks International Czech wystąpił również o licencje satelitarne dla stacji dziecięcych TeenNick i TeenNick (Rumunia).

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama