reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia wycofuje z oferty 3 kanały telewizyjne

dodano: 2020-12-02 16:08 | aktualizacja: 2020-12-03 11:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Netia Z końcem bieżącego roku z Telewizji Osobistej Netii wyłączone zostaną kanały 13 Ulica, Sci Fi i Sky News. Informacja o planowanych zmianach przekazywana jest przez operatora abonentom tej usługi w formie wiadomości na ekranie. Wymienione stacje nie były objęte gwarancją, zatem klientom nie przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Sky News Sci Fi 13 Ulica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
13 Ulica jest dostępna na pozycji 131. w dekoderach Netii, a Sci Fi na 132. Oba te kanały należą do portfolio NBCUniversal.

13 Ulica to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji. Na antenie stacji emitowane są najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji.

Kanał telewizyjny Sci Fi dostarcza widzom ekscytującą i wciągającą rozrywkę. Wraz z uznanymi produkcjami science-ficition, hitami filmowymi, serialami o nadprzyrodzonych zjawiskach pełnych akcji i przygody. Sci Fi otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni.

Brytyjski kanał informacyjny Sky News jest dostępny na pozycji 189. w EPG Netii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...
reklama