reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-23 - 2021-01-24 - 2021-01-25

Sport w polskiej TV 3.12.2020

dodano: 2020-12-02 12:47 | aktualizacja: 2020-12-02 21:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: SL Benfica – Lech Poznań. Transmisja live z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

13:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti
Bieg sprinterski mężczyzn

16:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti
Bieg sprinterski kobiet

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Paris Saint-Germain Handball – Łomża VIVE Kielce

20:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia – Polska

22:15 Snooker: UK Championship:
Dzień 11

23:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 11
 
Eurosport 2

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 11

17:30 Snooker: UK Championship:
Dzień 11
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Johannesburg:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Lech Poznań
Komentarz: Szymon Rojek 
 
Polsat Sport Premium 2

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
LOSC Lille – Sparta Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rangers – Standard Liège
 
Polsat Sport Premium 3

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AC Milan – Celtic Glasgow

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AZ Alkmaar – SSC Napoli
 
Polsat Sport Premium 4

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
LASK Linz – Tottenham Hotspur

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
OGC Nice – Bayer 04 Leverkusen
 
Polsat Sport Premium 5

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FK Crvena Zvezda – TSG 1899 Hoffenheim

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Granada CF – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 6

18:55 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam – Dinamo Zagrzeb

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma – BSC Young Boys
 
Polsat Sport

13:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV 
Developres SkyRes Rzeszów – Savino Del Bene Scandicci
 
Polsat Sport Extra

16:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti
Bieg sprinterski kobiet

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – Widzew Łódź
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Zastal Enea BC Zielona Góra – Pszczółka Start Lublin
 
Sportklub

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
RETAbet Bilbao Basket – MoraBanc Andorra
 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SL Benfica – Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama