Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Cracovia – Wisła Kraków. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha BSC – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Wisła Kraków
Komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports 1
14:25 Formuła 1: Grand Prix Sakhiru: 1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
18:30 Formuła 1: Grand Prix Sakhiru: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Mitrut
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił: Kwalifikacje
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
17:30 Snooker: UK Championship: Dzień 12
19:45 Snooker: UK Championship: Dzień 12
23:30 Snooker: UK Championship: Dzień 12 Eurosport 2
13:45 Snooker: UK Championship: Dzień 12
18:05 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Francja – Czarnogóra
20:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Holandia – Serbia Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Championship - Big Bang: Roman Kryklia – Murat Aygun Golf Channel
13:00 Golf: European Tour, Johannesburg: 2. runda
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen: 2. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Nîmes Olympique – Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Artur Kwiatkowski Polsat Sport
15:00 Boks: Polsat Boxing Night: Ceremonia ważenia
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa –Verva Warszawa Orlen Paliwa Polsat Sport Extra
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski –PGE Spójnia Stargard Polsat Sport News
18:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka: Zawody Sportklub
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karşiyaka –Bahçeşehir Koleji
Komentarz: Krzysztof Sendecki
TVP 1
22:10 Boks: Gala, Łódź: Mateusz Masternak– Jose Gregorio Ulric
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera TVP Sport
20:00 Boks: Gala, Łódź: Fiodor Czerkaszyn – Javier Francisco Maciel
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
22:10 Boks: Gala, Łódź: Mateusz Masternak– Jose Gregorio Ulric
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.