reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa odsłona aplikacji „Wyborczej” dla urządzeń iOS

dodano: 2020-12-04 02:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

„Gazeta Wyborcza” Jak czytamy w komunikacie, nowoczesny design aplikacji, bardziej przejrzysty i czytelny wygląd, a także łatwiejsza nawigacja. To tylko niektóre nowości, z których mogą korzystać użytkownicy najnowszej odsłony aplikacji dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora) dla urządzeń z systemem iOS. Wersja dostępna jest od wtorku, 10 listopada 2020 roku. Trwają pace nad wersją aplikacji dla urządzeń z systemem Android.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zmiany, które zostały wprowadzone do aplikacji stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników pytanych o produkt i jego funkcjonalności podczas badań jakościowych. Ich celem jest poprawa komfortu użytkownika podczas czytania treści oraz korzystania z nawigacji w aplikacji, a także łatwiejszy dostęp do jej funkcjonalności - informuje Agora.  

Jak czytamy w komunikacie, w najnowszej odsłonie aplikacji „Gazety Wyborczej” na urządzeniach z systemem iOS wprowadzono także takie praktyczne rozwiązania jak m.in. możliwość wyboru wielkości i rodzaju czcionki na stronie artykułowej, aby użytkownicy mogli czytać treści „Gazety Wyborczej” w sposób najbardziej dla nich dogodny, łatwiejszy dostęp do schowka z zapamiętanymi artykułami, czy sekcja „Jedynka”, której nazwa nawiązuje do pierwszej strony tradycyjnego wydania gazety, gdzie czytelnicy znajdą wyraźniej wyodrębnione wydarzenia danego dnia.  

Nową wersję aplikacji przygotował dział rozwoju produktu Wyborcza.pl. Za projekt UX odpowiadał Artur Siatka, a projekt UI przygotowała Agencja Artegence oraz Adam Peterczuk z Wyborcza.pl. 

Nowi subskrybenci aplikacji „Gazety Wyborczej” z systemem iOS mogą skorzystać z miesięcznego darmowego okresu próbnego i czytać wszystkie treści w aplikacji bez limitu. Po okresie próbnym użytkownicy będą mogli opłacić miesięczny dostęp do aplikacji za 19,99 zł. Trwają pace nad wersją aplikacji dla urządzeń z systemem Android (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...
reklama