reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: „Pytanie na śniadanie” z książką kulinarną

dodano: 2020-12-04 06:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Pytanie na śniadanie PnŚ Emitowane w kanałach TVP2 i TVP Polonia „Pytanie na śniadanie” świętuje 18. urodziny. Przez Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP we współpracy z redakcją programu przygotowany został „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie”, z przepisami i opowieściami gwiazd w rozmowach z Katarzyną Gubałą, takich jak Katarzyna Cichopek-Hakiel, Ida Nowakowska-Herndon, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Tomaszewska, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Aleksander Sikora i Tomasz Wolny. Przepisami podzieliły się m.in. Jolanta Naklicka-Kleser i Celina Statkiewicz.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Pytanie na śniadanie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Album kulinarny. Pytanie na śniadanie” to zbiór autorskich przepisów kucharzy programu oraz wywiady z prowadzącymi. - Gwiazdorska obsada książki, zawarte w niej przepisy i niezwykłe opowieści sprawiają, że to publikacja wyjątkowa - zapewnia nadawca.

Swoimi przepisami podzielili się: Jolanta Naklicka-Kleser, Celina Statkiewicz, Jakub Steuermark, Tomasz Królikowski, Joseph Seeletso oraz bracia Jakub i Michał Budnikowie. Przepisy to nie wszystko: w albumie kulinarnym znalazły się prywatne opowieści gwiazd „Pytania na śniadanie”. O pracy w programie śniadaniowym w rozmowach z Katarzyną Gubałą opowiadają: Katarzyna Cichopek-Hakiel, Ida Nowakowska-Herndon, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Tomaszewska, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Aleksander Sikora i Tomasz Wolny (więcej tutaj). - Dowiecie się jaka atmosfera panuje na planie, kto zjada ze stołu okruszki i czy kucharze „Pytania na śniadanie” potrafią naprawdę wyczarować mistrzowskie dania - zapowiada nadawca.

- „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie” to zbiór ciepłych i szczerych opowieści, niezwykłych zdjęć i kulinarny poradnik w jednym. Tomasz Kammel opowie, kto jest największym łasuchem na planie programu, a Marzena Rogalska zdradzi najlepsze dania, które potem odtwarza we własnym domu. Łukasz Nowicki będzie przekonywał nas do swoich ulubionych smaków, a Aleksander Sikora wspomni kuchnię swojej babci. Będzie na pewno smacznie, czasami pikantnie i niezwykle szczerze. A wszystko to w pięknym wydaniu w towarzystwie zdjęć z planu fotografa Waldemara Kompały - czytamy w opisie.

- To książka, która ma zachęcać do gotowania nie tylko tradycyjnych potraw, ale także do odkrywania egzotycznych smaków. Każde danie z książki można przygotować w domu, z łatwo dostępnych składników. Każdy przepis ma swoją kontynuację w formie krótkiego filmu instruktażowego dostępnego na stronie internetowej pytanienasniadanie.pl. Do filmów prowadzą kody QR umieszczone przy każdym przepisie. „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie” to ponad 200 stron nie tylko dla entuzjastów „Pytania na śniadanie”, ale także tych, którzy chcieliby skorzystać z bogatego doświadczenia zapraszanych do programu kucharzy. „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie” to: szkoła gotowania krok po kroku dla każdego, przepisy tworzone przez wybitnych kucharzy, wywiady z gwiazdami zachęcające do gotowania. Album jest dostępny na stronie internetowej  sklep.tvp.pl oraz w księgarniach i sklepach internetowych - zapowiada nadawca.
 
Marzena Rogalska, Jolanta Naklicka-Kleser, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Celina Statkiewicz, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek-Hakiel i Maciej Kurzajewski na okładce książki „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie”, foto: TVP
Marzena Rogalska, Jolanta Naklicka-Kleser, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Celina Statkiewicz, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek-Hakiel i Maciej Kurzajewski na okładce książki „Album kulinarny. Pytanie na śniadanie”, foto: TVP


„Pytanie na śniadanie” - emisja codziennie o godz. 7:55 w TVP2 i TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...