reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czas, by być razem” - Disney charytatywnie

dodano: 2020-12-04 12:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

The Walt Disney Company W piątek, 4 grudnia br. o godz. 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook odbędzie się transmisja, podczas której Maciej Dowbor przeprowadzi świąteczny wywiad ze swoją żoną Joanną Koroniewską. Wspólnie opowiedzą o istocie prezentów oraz ich prawdziwej wartości, liczonej nie w złotówkach. W trakcie rozmowy pomogą pakować blisko 350 podarunków dla dzielnych młodych podopiecznych Fundacji Herosi, które w imieniu Disneya zostaną przekazane do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Disney Channel XD Junior


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja charytatywna jest uwieńczeniem kampanii świątecznej Disneya, którą zainicjował spot opowiadający pełną rodzinnego ciepła historię świąteczną, z Myszką Miki w roli głównej.

Święta Bożego Narodzenia są czasem dawania i bycia razem, co nie jest możliwe dla każdego, dlatego Disney wraz z Fundacją Herosi postanowili obdarować dzieci, które ten czas spędzają w szpitalu. Do tego projektu Disney zaprosił aktorkę Joannę Koroniewską i dziennikarza Macieja Dowbora. Goście w piątek, 4 grudnia br. o godzinie 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook porozmawiają o świętach Bożego Narodzenia, bożonarodzeniowych zwyczajach i przypomną, że prezenty wcale nie muszą być drogie i wyszukane, liczy się troska, pamięć i czas spędzony razem. W trakcie rozmowy pomogą pakować 350 podarunków dla dzielnych młodych podopiecznych Fundacji Herosi, które w imieniu Disneya zostaną przekazane do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Jak informuje nadawca, projekt charytatywny jest częścią regularnej współpracy Disneya z fundacjami i szpitalami oraz oddziałami dziecięcymi, realizowanym w ramach inicjatyw w zakresie odpowiedzialności społecznej firm, które mają na celu wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin. 

Partnerami akcji są: Hasbro, Babaco.Store, Beniamin, Galapagos wydawnictwa Ameet i HarperCollins.
 
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spakują upominki świąteczne dla podopiecznych Fundacji Herosi, foto: The Walt Disney Company
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spakują upominki świąteczne dla podopiecznych Fundacji Herosi, foto: The Walt Disney Company


„Czas, by być razem” - transmisja w piątek, 4 grudnia 2020 roku o godz. 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 990 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...