reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czas, by być razem” - Disney charytatywnie

dodano: 2020-12-04 12:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

The Walt Disney Company W piątek, 4 grudnia br. o godz. 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook odbędzie się transmisja, podczas której Maciej Dowbor przeprowadzi świąteczny wywiad ze swoją żoną Joanną Koroniewską. Wspólnie opowiedzą o istocie prezentów oraz ich prawdziwej wartości, liczonej nie w złotówkach. W trakcie rozmowy pomogą pakować blisko 350 podarunków dla dzielnych młodych podopiecznych Fundacji Herosi, które w imieniu Disneya zostaną przekazane do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Disney Channel XD Junior


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja charytatywna jest uwieńczeniem kampanii świątecznej Disneya, którą zainicjował spot opowiadający pełną rodzinnego ciepła historię świąteczną, z Myszką Miki w roli głównej.

Święta Bożego Narodzenia są czasem dawania i bycia razem, co nie jest możliwe dla każdego, dlatego Disney wraz z Fundacją Herosi postanowili obdarować dzieci, które ten czas spędzają w szpitalu. Do tego projektu Disney zaprosił aktorkę Joannę Koroniewską i dziennikarza Macieja Dowbora. Goście w piątek, 4 grudnia br. o godzinie 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook porozmawiają o świętach Bożego Narodzenia, bożonarodzeniowych zwyczajach i przypomną, że prezenty wcale nie muszą być drogie i wyszukane, liczy się troska, pamięć i czas spędzony razem. W trakcie rozmowy pomogą pakować 350 podarunków dla dzielnych młodych podopiecznych Fundacji Herosi, które w imieniu Disneya zostaną przekazane do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Jak informuje nadawca, projekt charytatywny jest częścią regularnej współpracy Disneya z fundacjami i szpitalami oraz oddziałami dziecięcymi, realizowanym w ramach inicjatyw w zakresie odpowiedzialności społecznej firm, które mają na celu wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin. 

Partnerami akcji są: Hasbro, Babaco.Store, Beniamin, Galapagos wydawnictwa Ameet i HarperCollins.
 
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spakują upominki świąteczne dla podopiecznych Fundacji Herosi, foto: The Walt Disney Company
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska spakują upominki świąteczne dla podopiecznych Fundacji Herosi, foto: The Walt Disney Company


„Czas, by być razem” - transmisja w piątek, 4 grudnia 2020 roku o godz. 18:00 na profilu Disney Polska na portalu społecznościowym Facebook.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama