reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

29. Finał WOŚP w TVN Grupa Discovery

dodano: 2020-12-04 15:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

WoŚP Do 29. Finału WOŚP został już nieco ponad miesiąc. W niedzielę, 10 stycznia odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku, które po raz piąty będzie emitowane przez TVN Grupa Discovery. Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Transmisja w telewizji i Internecie.

WOŚP
29. Finał WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować Finał online na swoich kanałach Facebook, YouTube, Twitch. Poza tym będzie można obejrzeć wydarzenie na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału odbędą się w stacji TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.

Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 10 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztofa Zalewskiego, Łąki Łan, Ørganeka, Dr. Misio czy Vavamuffin, a także licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.
 

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia.

- powiedziała Anna Jadwiga Orzech, dyrektor komunikacji WOŚP.

W czasie Finału odbędą się również łączenia z wielu miejsc w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu Fundacja WOŚP oraz TVN Grupa Discovery pokaże ogromne zaangażowanie, kreatywność w szerzeniu dobra wszystkich sztabów, które dzielnie działają podczas #wosp2021.

Poprzedni 28. Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery oglądało średnio 868 tys. widzów. Transmisje w TVN24 śledziło 441 tys. osób, a w TTV - 367 tys. Przynajmniej przez jedną minutę Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery śledziło niemal 11,95 mln osób.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...