Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi:Bayern Monachium – RB Lipsk. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile tylko w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Cadiz CF – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Everton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński
16:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
21:00 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – Hannover 96
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Formuła 1: Grand Prix Sakhiru: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Levante UD – Getafe CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: FC Porto – CD Tondela
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – Hannover 96
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: ASD Spezia Calcio 2008 – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Inter Mediolan – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
09:30 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Altenberg: Zawody
10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz: Supergigant kobiet
13:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:00 Biatlon: Pucharu Świata, Kontiolahti: Sztafeta kobiet
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: UK Championship: 1/2 finału Eurosport 2
13:10 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie mężczyzn
14:00 Snooker: UK Championship: 1/2 finału
16:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Polska– Rumunia
17:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Niemcy – Norwegia Golf Channel
12:30 Golf: European Tour: Johannesburg: 3. runda
21:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen: 3. runda Motowizja
12:55 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Vallelunga: Wyścig 1
nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: FC Toruń – LSSS Team lębork
Komentarz: Cezary Olbrycht, Adam Zakrzewski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski Polsat Sport Premium 1
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno – MFK Karvina Polsat Sport Premium 2
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – FC Twente Polsat
20:00 Boks: Polsat Boxing Night: Michał Cieślak – Taylor Mabika
20:00 Boks: Polsat Boxing Night: Michał Cieślak – Taylor Mabika
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Jack Hermansson – Marvin Vettori Polsat Sport Extra
13:10 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:20 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Sztafeta kobiet
20:30 Boks: Gala, Stratford: Anthony Yarde – Lyndon Arthur Polsat Sport Fight
17:00 Boks: Polsat Boxing Night: Michał Cieślak – Taylor Mabika Polsat Sport News
13:10 Formuła 2: Grand Prix Sakhiru: Wyścig 1
15:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka: Zawody
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Beşiktaş Sompo Japan – Türk Telekom
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Gaziantep Basketbol – Tofaş
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Galatasaray Doga Sigorta – Büyükçekmece Basketbol
20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: Füchse Berlin – MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski TVP 1
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił: Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń TVP 3 Opole
19:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Jakub Biel, Artur Siódmiak TVP Sport
13:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Górnik Zabrze – SPR Chrobry Głogów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił: Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Arlington: Julio Ceja – Eduardo Ramirez
Josesito Lopez – Francisco Santana
Sebastian Fundora – Habib Ahmed
Errol Spence Jr. – Danny Garcia
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.