reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

Sport w polskiej TV 5.12.2020

dodano: 2020-12-04 18:41 | aktualizacja: 2020-12-05 16:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium – RB Lipsk. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile tylko w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – FC Barcelona
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Everton FC
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny 

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Autumn Nations Cup:
Irlandia – Szkocja

17:45 Rugby: Autumn Nations Cup:
Walia – Włochy
 
Eleven Sports 1

15:00 Formuła 1: Grand Prix Sakhiru:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Real Madryt
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – RB Lipsk
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Hannover 96
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Formuła 1: Grand Prix Sakhiru:
Sesja kwalifikacyjna 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Levante UD – Getafe CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
FC Porto – CD Tondela
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Hannover 96
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ASD Spezia Calcio 2008 – SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais – RC Lens
Komentarz: Michał Mitrut

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:30 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Altenberg:
Zawody

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet

13:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:00 Biatlon: Pucharu Świata, Kontiolahti:
Sztafeta kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny

20:00 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

13:10 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

14:00 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

16:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Polska – Rumunia

17:45 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Norwegia
 
Golf Channel

12:30 Golf: European Tour: Johannesburg:
3. runda

21:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
3. runda
 
Motowizja

12:55 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European, Vallelunga:
Wyścig 1

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
FC Toruń – LSSS Team lębork
Komentarz: Cezary Olbrycht, Adam Zakrzewski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – MFK Karvina
 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – FC Twente
 
Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Night: 
Michał Cieślak – Taylor Mabika

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn

20:00 Boks: Polsat Boxing Night: 
Michał Cieślak – Taylor Mabika

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jack Hermansson – Marvin Vettori
 
Polsat Sport Extra

13:10 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:20 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Sztafeta kobiet

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk

20:30 Boks: Gala, Stratford: 
Anthony Yarde – Lyndon Arthur
 
Polsat Sport Fight

17:00 Boks: Polsat Boxing Night: 
Michał Cieślak – Taylor Mabika
 
Polsat Sport News

13:10 Formuła 2: Grand Prix Sakhiru:
Wyścig 1

15:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Darüşşafaka Tekfen

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Beşiktaş Sompo Japan – Türk Telekom

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Gaziantep Basketbol – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Galatasaray Doga Sigorta – Büyükçekmece Basketbol

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Füchse Berlin – MT Melsungen
Komentarz: Tomasz Górski
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń
   
TVP 3 Opole

19:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Gwardia Opole - MKS Zagłębie Lubin 
Komentarz: Jakub Biel, Artur Siódmiak
 
TVP Sport

13:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – SPR Chrobry Głogów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Arlington:
Julio Ceja – Eduardo Ramirez
Josesito Lopez – Francisco Santana
Sebastian Fundora – Habib Ahmed
Errol Spence Jr. – Danny Garcia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...