reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-25 - 2021-10-26

5-7.12 Polsat Sport: Futbol, boks, derby i magazyny

dodano: 2020-12-05 05:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 5-6 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga NOS, Major League Soccer (MLS), Bundesliga, 2. Bundesliga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Polsat Boxing Night, gala Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, Formuła 1, Formuła 2, biathlon, narciarstwo dowolne oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa i Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Viasat History, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Polsat Boxing Night (więcej tutaj), gala Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - DreamHack Open Fall (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 grudnia (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:15 „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:07 9. gala Polsat Boxing Night: ważenie, Polsat Sport News

8:25 KSW52, Polsat Sport Fight

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Formuła 1: „Opowieści ze skarbca F1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

12:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - GKS Bełchatów, Ipla

12:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

12:55 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - Hannover 96 Hanower, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:10 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

13:10 Formuła 2, Grand Prix Sakhiru: 1. wyścig, Polsat Sport News

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Getafe CF, Eleven Sports 3

14:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

14:30 Formuła 1, Grand Prix Sakhiru: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4

15:00 (Eurosport 1) i 15:20 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Ruce, Polsat Sport News

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund, Eleven Sports 2

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:10 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - RC Lens, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Mitrut

17:00 (Polsat Sport i Polsat Sport Fight) i 20:00 (Polsat) 9. gala Polsat Boxing Night, Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - BAS Białystok, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Formuła 1, Grand Prix Sakhiru: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

17:40 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

17:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:10 Bundesliga: FC Bayern Monachium - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1

18:30 Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzen Pilzno - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport Premium 1

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport Premium 2

20:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Inter Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Westminsterze, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo, Polsat Sport News

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i nSport+

21:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 Liga NOS: FC Porto - CD Tondela, Eleven Sports 3
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 5 na 6 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 SuperLega: Consar Rawenna - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Extra

0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 KSW49, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

6 grudnia (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 „Magazyn freestyle” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:10 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport Premium 2

12:25 Serie A Tim: Hellas Werona - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

12:35 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:55 Scottish Premiership: Ross County Dingwall - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

13:15 Formuła 2, Grand Prix Sakhiru: 2. wyścig, Polsat Sport News

14:10 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:10 KSW45, Polsat Sport News

14:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

15:00 (Eurosport 1) i 15:05 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Werder Brema - VfB Stuttgart, Eleven Sports 3

16:00 Formuła 1, Grand Prix Sakhiru: wyścig, Eleven Sports 1

16:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

16:10 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 4

16:35 KSW55, Polsat Sport Fight

16:40 Eredivisie: SC Heerenveen - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

16:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: DreamHack Open Fall, Polsat Games

17:00 Bundesliga: „Legendy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Odra Opole, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: King Szczecin - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn piłkarski, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: FC Crotone - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

19:20 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

19:25 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 SuperLega: NBV Werona - Itas Trentino, Polsat Sport News

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - Olympique Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:55 Liga NOS: SL Benfica Lizbona - FC Pacos de Ferreira, Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Michał Świerżyński

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

23:05 „Wojownicy: Sztuka walki: Broń Mongołów” - serial dokumentalny, Polsat Viasat History

21:05 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew SC - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW42, Polsat Sport

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...