reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryptonim szef PL” w kanale Fokus TV

dodano: 2020-12-05 10:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Fokus TV „Kryptonim szef PL” W niedzielę, 6 grudnia br. o godz. 21:00 w kanale Fokus TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odc. programu „Kryptonim szef PL”. Serial oparty jest na brytyjskim formacie telewizyjnym „Undercover boss”. Bohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w role szeregowych pracowników. Obecnie widzowie stacji Fokus TV mogą oglądać amerykańską wersję tej produkcji („Kryptonim szef”). Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1.

Fokus TV „Kryptonim szef PL”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, wyjątkowość tego formatu polega na rzadkim w świecie mediów połączeniu rozrywki z misją. W towarzystwie kamer, szefowie dużych, prężnie działających na polskim rynku firm, zatrudnią się we własnych przedsiębiorstwach na szeregowych stanowiskach. Zmieniony zostanie ich wygląd i ubiór. Na tydzień opuszczą rodzinny dom i wyruszą w podróż po Polsce, próbując swoich sił na różnych szeregowych stanowiskach. Będą jedli posiłki z pracownikami, a spać będą w pracowniczych hotelach. Zapomną o wszelkich wygodach codziennego życia, by lepiej zrozumieć swoich ludzi, poznać ich problemy i historie. W ten sposób oczom kamery ukaże się prawdziwszy obraz sytuacji w firmie. Szefowie, będąc incognito niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu, będą mogli usłyszeć wprost, co boli ich pracowników i na co powinni bardziej zwrócić uwagę.

W każdym z odcinków programu widzowie będą śledzić z kamerą losy innej firmy i szefa, który odważył się odrzucić na chwilę wygodne życie i skupić na swoich pracownikach, by udoskonalić działanie swojego przedsiębiorstwa. Jak czytamy w opisie, każdy odcinek to nowi bohaterowie, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce, mimo niejednokrotnie trudnej sytuacji osobistej i ciężkim warunkom pracy. Szef, próbując wykonywać ich obowiązki, zobaczy, ile wysiłku trzeba włożyć, dowie się też, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić.

- Postawimy „grube ryby” przed nowymi wyzwaniami i nieoczekiwanymi sytuacjami i będziemy patrzeć, jak z nich wybrną. Na koniec każdego odcinka ujawnimy też pracownikom prawdziwą tożsamość ich nowego kolegi. Będziemy obserwować wzruszenie, gdy ich szef, widząc na własne oczy ich trud, wreszcie go doceni i wynagrodzi codzienne poświęcenie. Z całą pewnością program odmieni niejedną polską firmę, pomoże jej pracownikom, a widzom przed telewizorami dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń - zapowiada nadawca.

Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1 (więcej tutaj).

„Kryptonim szef PL” - emisja w niedziele (od 6 grudnia 2020 roku) o godz. 21:00 w kanale Fokus TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...