reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „The Voice of Poland” 11 w kanałach TVP

dodano: 2020-12-05 10:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 5 grudnia br. o godz. 21:00 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 18. i 19. sezonu 11. programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał tego widowiska. O tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, 50 tysięcy zł oraz kontrakt płytowy walczyć będą Anna Gąsienica-Byrcyn (z drużyny Edyty Górniak), Krystian Ochman (którego trenerem jest Michał Szpak), Jędrzej Skiba (z drużyny Urszuli Dudziak) i Adam Kalinowski (jego trenerami są Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”). Jak zapowiada nadawca, finał zaskoczy ilością muzycznych gwiazd i występami trenerów z finalistami.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O tym, kto z czworga finalistów wygra, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS-owym. 

W finałowym odcinku „The Voice of Poland” uczestnicy zaprezentują swoje wokalne umiejętności podczas występów solowych. Widzowie zobaczą także wspólny występ finalistów, którzy zaśpiewają utwór „Lubię wracać tam gdzie byłem” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Ale to nie wszystko. Każdy finalista wystąpi na scenie ze swoim trenerem. Anna Gąsienica-Byrcyn z Edytą Górniak wykonają przebój Adele Laurie Blue Adkins „Rolling In The Deep”. Adam Kalinowski z Tomsonem i Baronem zaprezentują utwór „Drive” amerykańskiej formacji rockowej Incubus. Krystian Ochman i Michał Szpak na finał przygotowali hiszpańskojęzyczną wersję utworu „A Mi Manera”, który w przeszłości śpiewali m.in. Il Divo czy Gipsy King. Jędrzej Skiba z Urszulą Dudziak zaśpiewają przebój „Virtual Insanity” z repertuaru Jamiroquai.

Na scenie widzowie zobaczą także muzycznych gości: Zuzannę Jurczak „Sanah”, Andrzeja Piasecznego „Piaska” oraz zwyciężczynię poprzedniej edycji programu - Alicję Szemplińską (więcej tutaj).

- Występy finałowe to, jak mówią sami uczestnicy, wybuchowa mieszanka ekscytacji i stresu. Nie ma się czemu dziwić. Uczestnicy przeszli bardzo długą drogę od precastingów do finału. Finałowa czwórka pokonała ponad 12 tysięcy osób, które zgłosiły się na castingi do obecnej edycji widowiska. Na każdym etapie prezentowali niezwykły talent i kunszt muzyczny, które docenili Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak, Tomson i Baron - informuje nadawca.
 
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto
Edyta Górniak w programie „The Voice of Poland”, foto: Tomasz Kaniewski/BewPhoto


„The Voice of Poland” - sezon 11., emisja w soboty o godz. 21:00 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama