dodano: 2020-12-05 13:07
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K:Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile tylko w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: LOSC Lille – AS Monaco
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski
15:15 Piłka nożna: Premier League: Sheffield United – Leicester City
Komentarz: Piotr Glamowski, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
20:15 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Wolverhampton
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2
13:00 Piłka nożna: Premier League: West Bromwich Albion – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński CANAL+ Now
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Herda San Pablo Burgos – Real Madryt
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Sampdoria Genua – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: LOSC Lille – AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: AS Roma – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Crotone – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Metz – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: NOS Liga: SL Benfica – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński Eurosport 1
10::00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz: Supergigant kobiet
12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił: Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
18:30 Snooker: UK Championship: 1/2 finału
19:45 Snooker: UK Championship: 1/2 finału Eurosport 2
12:35 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora
14:05 Snooker: UK Championship: Finał Golf Channel
11:30 Golf: European Tour, Johannesburg: Finał
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen: Finał
Komentarz: Jacek Person Motowizja
09:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imola: Wyścig 2
14:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imola: Wyścig 2 nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF – SD Huesca
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała Polsat Sport Premium 1
13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Ross County – Rangers FC Polsat Sport Premium 2
12:15 Piłka nożna: Eredivisie: Feyenoord – Heracles Almelo Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom – Arka Gdynia
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Moya Radomka Radom
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź Polsat Sport Extra
12:35 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras
15:05 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: King Szczecin – Legia Warszawa
21:05 Piłka nożna: Major League Soccer: Columbus Crew SC – New England Revolution Polsat Sport News
13:15 Formuła 2: Grand Prix Sakhiru: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – SK Slavia Praga Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Petkim Spor – Anadolu Efes
Komentarz: Jakub Ryś