reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

Sport w polskiej TV 6.12.2020

dodano: 2020-12-05 13:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja live z Pucharu Świata w Niżnym Tagile tylko w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – AS Monaco
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Leicester City
Komentarz: Piotr Glamowski, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Wolverhampton
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
West Bromwich Albion – Crystal Palace
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Now

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herda San Pablo Burgos – Real Madryt
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:05 Formuła 1:Grand Prix Sakhiru:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Sampdoria Genua – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Crotone – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Metz – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona FC – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SL Benfica – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

10::00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Supergigant kobiet

12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Santa Caterina Valfurva:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:30 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

19:45 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

12:35 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora

14:05 Snooker: UK Championship:
Finał
 
Golf Channel

11:30 Golf: European Tour, Johannesburg:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imola:
Wyścig 2

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Imola:
Wyścig 2
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – SD Huesca
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Ross County – Rangers FC
 
Polsat Sport Premium 2

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – Heracles Almelo
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Radomiak Radom – Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: 
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – E.Leclerc Moya Radomka Radom

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
BKS Bostik Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź
 
Polsat Sport Extra

12:35 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras

15:05 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – Legia Warszawa

21:05 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Columbus Crew SC – New England Revolution
 
Polsat Sport News

13:15 Formuła 2: Grand Prix Sakhiru:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen – PSV Eindhoven

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – SK Slavia Praga
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Anadolu Efes
Komentarz: Jakub Ryś

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt – FRISCH AUF! Göppingen
Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
HSG Wetzlar – TVB Stuttgart
Komentarz: Artur Kwiatkowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Hereda San Pablo Burgos – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Bayern Monachium – BG Göttingen
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
 
TVP Sport

12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty SPR Tarnów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Mateusz Leleń

18:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Aleksander Roj


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...