reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Twoja twarz brzmi znajomo” 13 dla Fundacji Polsat

dodano: 2020-12-07 02:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W piątek, 18 grudnia br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo odcinek specjalny 13. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Group. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polo TV. A kto wystąpi w premierowej odsłonie?

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia to czas marzeń o pięknej choince, śniegu i ciągnących po nim saniach z prezentami oraz przede wszystkim ciepłych wieczorach spędzonych w gronie najbliższych. To także czas, kiedy jeszcze większą troską powinniśmy otoczyć tych, którzy liczą na naszą pomoc. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich w piątek, 18 grudnia br. o godzinie 20:00 w Polsacie metamorfozy przygotują gwiazdy specjalnego świątecznego odcinka programu „Twoja twarz brzmi znajomo”: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina Lisowska, Małgorzata Andrzejewicz, Katarzyna Dąbrowska, Paweł Dudek „Czadoman”, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Zwycięzca odcinka przekaże Fundacji Polsat 100 tysięcy złotych.

- To będzie niezapomniany odcinek w świątecznym klimacie. Największe hity, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia, wykonają zwycięzcy i uczestnicy poprzednich edycji widowiska - zapowiada nadawca. W roli prowadzących widzowie zobaczą Macieja Dowbora oraz Krzysztofa Ibisza, którego czeka nie lada wyzwanie, bo specyficzne poczucie humoru Piotra Gąsowskiego jest trudne do podrobienia. Efekty widzowie zobaczą w piątek, 18 grudnia br. na antenie Polsatu.

Za jurorskim stołem zasiądą: przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, jurorka Małgorzata Walewska i na co dzień prowadzący program, aktor Piotr Gąsowski.

- Przypada mi w programie wyjątkowa rola, gdyż zasiądę za stołem jurorskim obok fantastycznych osób - diwy operowej Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego, który zazwyczaj prowadzi ten program, a w tym roku wcielił się również w rolę Mikołaja w corocznej wielkiej akcji Telewizji Polsat i Biura Reklamy Polsat Media „Mikołajkowy blok reklamowy”. To ogromne wyróżnienie, że wraz z nimi będę mogła oceniać występy tych fantastycznych wykonawców. Zwycięzca odcinka specjalnego przekaże Fundacji Polsat aż 100 tysięcy złotych. Za to wsparcie chciałabym bardzo podziękować w imieniu fundacji i jej podopiecznych

- mówi Małgorzata Nawrocka.


Kogo widzowie usłyszą na świątecznej scenie? W pierwszą damę piosenki, wokalistkę jazzową Ellę Fitzgerald w utworze „Winter Wonderland” wcieli się Katarzyna Skrzynecka. Z kolei Katarzyna Dąbrowska w roli Seweryna Krajewskiego zaśpiewa świąteczną balladę pod tytułem „Dzień jeden w roku (Jest taki dzień)” Czerwonych Gitar. Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak wykona piosenkę „Pada śnieg”. Marek Kaliszuk przeistoczy się w Geórgiosa Kyriákosa Panajiótu „George'a Michaela” w hicie wszech czasów „Last Christmas”. Małgorzata Andrzejewicz przemieni się w postać, dzięki której udowodniła w trzynastej serii programu, że nie ma rzeczy niemożliwych, czyli Mariah Carey. Piosenkarka zaśpiewa przebój „All I Want For Christmas”. Jakie niespodzianki szykują pozostałe gwiazdy widowiska? O tym widzowie przekonają się oglądając w piątek, 18 grudnia br. o godzinie 20:00 w Polsacie odcinek specjalny programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Dodajmy, iż nadawca prowadzi obecnie prace nad czternastym sezonem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który na antenie Polsatu ma zadebiutować wiosną 2021 roku (więcej tutaj).

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu czterech lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś fundacja objęła swoją pomocą prawie37 tysięcy małych pacjentów i wsparła finansowo 1 725 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe fundacja przekazała dotąd 250 501 703,59 złotych (dane za Cyfrowym Polsatem).
 
Katarzyna Dąbrowska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Dąbrowska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Ewelina Lisowska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Ewelina Lisowska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Andrzejewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Andrzejewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Nawrocka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Nawrocka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Piotr Gąsowski, Małgorzata Nawrocka i Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Piotr Gąsowski, Małgorzata Nawrocka i Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 13., odcinek specjalny, emisja w piątek, 18 grudnia 2020 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Super Polsat, Polsat Rodzina i Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...