reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Więcej stacji Canal+ w ofercie sieci Toya

dodano: 2020-12-07 09:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

Toya W poniedziałek, 7 grudnia br. oferta telewizji cyfrowej sieci Toya zostanie wzbogacona o trzy kanały z portfolio Canal+ Polska, takie jak Canal+ Sport 3 HD (na pozycji numer 78), Canal+ Sport 4 HD (79.) i Canal+ Now HD (80.). Wszystkie dostępne będą w pakiecie premium Canal+ Prestige.

Toya
Toya Canal+ Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Mamy satysfakcję, ze włączamy te trzy nowe kanały do naszej oferty, jako pierwsi w Polsce wśród operatorów kablowych. Dla naszych abonentów ma to szczególne znaczenie w czasie pandemii, która nie pozwala bezpośrednio kibicować na stadionach. Stanowią one doskonale uzupełnienie bogatej oferty sportowej Toya

- mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny sieci Toya.

Stacje Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj).

Stacja Canal+ Now HD rozpoczęła nadawanie w 2017 roku. Kanał nadaje na podstawie zmienionej koncesji przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji stacji Liga+, która nigdy nie rozpoczęła nadawania. Canal+ Now HD jest kanałem okazjonalnym, wykorzystywanym przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych, rozgrywanych równolegle do tych transmitowanych już w innych stacjach nadawcy (więcej tutaj).

W wyniku tych zmian w portfolio sieci Toya znajdują się 243 kanały telewizyjne, w tym 174 HD i 4 w jakości 4K.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Toya powiększyła się o takie kanał telewizyjne jak TVP Dokument HD (więcej tutaj), Gold TV HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD, Ukraina 24 HD, Brazzers TV Europe HD (więcej tutaj), Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Insight TV UHD (więcej tutaj), Biznes24 HD (więcej tutaj), Eleven Sports 1 4K, Polsat Rodzina HD, Polsat Seriale HD i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj). Wkrótce ma natomiast dołączyć nowa, debiutująca na rynku stacja telewizyjna - RedTOP TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...