reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rossija 1 najpopularniejszą stacją telewizyjną w Rosji

dodano: 2020-12-07 16:37
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Rossija 1 Rosja Kanał Rossija 1 zajął pierwsze miejsce w Rosji pod względem średniego udziału w dziennej oglądalności, a za nim uplasowały się Pierwyj i NTV. Takie dane podało ECI Media Management na podstawie badań telemetrycznych Mediascope za 11 miesięcy 2020 roku.

https://i.ytimg.com/vi/yHyLK4AUYRk/maxresdefault.jpg
Rossija 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W całym kraju, biorąc pod uwagę małe miejscowości i wsie, w okresie styczeń-listopad 2020 roku flagowy kanał telewizyjny VGTRK miał średni dzienny udział oglądalności wśród widzów powyżej 4 lat na poziomie 11,7%. Drugie miejsce zajął Pierwyj z udziałem 10,1%, a trzecie NTV – 9,7%.

W tym roku po raz pierwszy dla nadawców i reklamodawców zebrano dane o preferencjach telewizyjnych wszystkich mieszkańców Rosji. Wcześniej pomiary ograniczały się tylko do dużych miast liczących powyżej 100 tys. mieszkańców.

Jednak wraz z objęciem pomiarów na szerszą skalę, to Rossija 1 i Pierwyj miały mniej widzów niż w dużych miastach. W samych metropoliach, średnie udziały dzienne tych kanałów w okresie styczeń-listopad wynosiły odpowiednio 12,5% i 10,6%. Za to NTV skorzystało z nowego systemu pomiarowego, bo w dużych miastach oglądalność wyniosła tylko 9,5%.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama