reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rossija 1 najpopularniejszą stacją telewizyjną w Rosji

dodano: 2020-12-07 16:37
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Rossija 1 Rosja Kanał Rossija 1 zajął pierwsze miejsce w Rosji pod względem średniego udziału w dziennej oglądalności, a za nim uplasowały się Pierwyj i NTV. Takie dane podało ECI Media Management na podstawie badań telemetrycznych Mediascope za 11 miesięcy 2020 roku.

https://i.ytimg.com/vi/yHyLK4AUYRk/maxresdefault.jpg
Rossija 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W całym kraju, biorąc pod uwagę małe miejscowości i wsie, w okresie styczeń-listopad 2020 roku flagowy kanał telewizyjny VGTRK miał średni dzienny udział oglądalności wśród widzów powyżej 4 lat na poziomie 11,7%. Drugie miejsce zajął Pierwyj z udziałem 10,1%, a trzecie NTV – 9,7%.

W tym roku po raz pierwszy dla nadawców i reklamodawców zebrano dane o preferencjach telewizyjnych wszystkich mieszkańców Rosji. Wcześniej pomiary ograniczały się tylko do dużych miast liczących powyżej 100 tys. mieszkańców.

Jednak wraz z objęciem pomiarów na szerszą skalę, to Rossija 1 i Pierwyj miały mniej widzów niż w dużych miastach. W samych metropoliach, średnie udziały dzienne tych kanałów w okresie styczeń-listopad wynosiły odpowiednio 12,5% i 10,6%. Za to NTV skorzystało z nowego systemu pomiarowego, bo w dużych miastach oglądalność wyniosła tylko 9,5%.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama