reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały TVP w Canal+ telewizja przez internet

dodano: 2020-12-08 11:30 | aktualizacja: 2020-12-08 21:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Canal+ 8 grudnia br. wśród kanałów dostępnych w usłudze CANAL+ telewizja przez internet pojawiły się cztery kanały Telewizji Polskiej: TVP3 Warszawa, TVP Info HD, TVP Seriale i TVP Sport HD, a także CANAL+ Domo HD i MTV Live HD.

TVP Sport Canal+ telewizja przez internet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nowo dodanych stacji, poza CANAL+ Domo HD, nie działają takie usługi CANAL+, jak Backward EPG (catch up TV, do 8 godzin), Start-Over (oglądanie programu od początku) i TimeShift (pauzowanie, wznawianie, cofanie i przewijanie). Funkcje te są dostępne dla większości z pozostałych kanałów oferowanych w streamingu w CANAL+ telewizja przez internet. Z informacji satkurier.pl wynika, że dla TVP Seriale na Android TV mają zostać włączone funkcje Start-Over, TimeShift i Backward EPG.

Dotarliśmy również do informacji, że TVP Sport HD i CANAL+ Domo nie będą dostępne w bezpłatnej ofercie CANAL+ telewizja przez internet dla abonentów Platformy CANAL+. W drugim przypadku wynika to z tego, że CANAL+ Domo nie jest dostępny w pakietach satelitarnych CANAL+.

Pełna oferta CANAL+ telewizja przez internet obejmowała dotychczas 76 kanałów, w tym takie stacje, jak CANAL+, HBO i Eleven Sports, oraz bibliotekę treści VOD. Teraz dołączają do niej 4 kanały TVP: TVP3 Warszawa, TVP Info HD, TVP Seriale i TVP Sport HD, oraz CANAL+ Domo HD i MTV Live HD. Daje to łącznie 82 kanały telewizyjne.

Jak dowiedział się satkurier.pl, TVP3 Warszawa, TVP Info HD i TVP Seriale oraz CANAL+ Domo HD i MTV Live HD będą dostępne w pakiecie Fun & Info, natomiast TVP Sport HD trafi do pakietu Sport. Ponadto TVP Sport HD będzie dostępny tylko w aplikacji na Android TV (w tym na CANAL+ BOX 4K).

Z CANAL+ telewizja przez internet można korzystać przez aplikację na urządzenia z systemami Android i iOS oraz Android TV i Apple TV czy w przeglądarkach internetowych, a od końca października także na dedykowanym dekoderze Android TV - CANAL+ BOX 4K.

Szczegółowy opis usługi CANAL+ telewizja przez internet znajduje się w wydaniu SAT Kuriera 5-6/2020 lub pod tym linkiem. Natomiast raport z testów dekodera CANAL+ BOX 4K można znaleźć w najnowszym numerze SAT Kuriera 11-12/2020, w dystrybucji jeszcze w tym tygodniu.
 
Streaming TVP Sport w CANAL+ telewizja przez internet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...