reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

Tor Modlin Rally Show na żywo w Motowizji

dodano: 2020-12-10 11:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: Motowizja

Motowizja Staniszewski tor Modlin 360px.jpg W tym roku sezon rajdowy zakończy się w sobotę 12 grudnia w Modlinie. Pierwszą edycję Tor Modlin Rally Show będzie można śledzić na antenie Motowizji, która została głównym patronem medialnym imprezy.

Motowizja
Huttunen Motowizja tor Modlin rally Show 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tor Modlin to jeden z najnowszych i najnowocześniejszych obiektów sportowo-treningowych w naszym kraju. Kierowcy mogą na nim trenować swoje umiejętności jazdy, a także rywalizować w takich cyklach jak Classicauto Cup czy Puchar Toru Modlin. 

W latach 2017-2019 na Torze Modlin rywalizowały załogi w ramach Rajdu Barbórka. W związku z odwołaniem tegorocznej edycji, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, a obecnie ambasador obiektu nieopodal lotniska w Modlinie Leszek Kuzaj postanowił wypełnić powstałą lukę i zorganizować Tor Modlin Rally Show, które obędzie się 12 grudnia.

Swój start zgłosiło 47 załóg zarówno w topowych autach R5, jak i w pojazdach historycznych. O wygraną powalczą między innymi tegoroczni mistrzowie Polski - Jari Huttunen (RSMP) i Zbigniew Staniszewski (MPRC). Załogi zmierzą się na dziewięciu odcinkach specjalnych o łącznej długości 34,6 km. Na koniec dnia, już po zmroku, odbędzie się Kryterium Toru Modlin. 

Motowizja została głównym patronem medialnym Tor Modlin Rally Show.
Kanał sportowo-motoryzacyjny regularnie wspiera rajdy samochodowe i inne formy motorsportu w naszym kraju, patronując na przestrzeni lat między innymi Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Polski, Mistrzostwom Polski Rallycross, Górskim Samochodowym Mistrzostwom Polski, Driftingowym Mistrzostwom Polski, Historycznym Rajdowym Samochodowym Mistrzostwom Polski, Kartingowym Mistrzostwom Polski czy Pucharowi Polski i Mistrzostwom Polski Pit Bike SM. 

Co więcej na starcie pojawi się załoga Motowizji, w składzie Krzysztof Mikulski/Jerzy Skrzypek, którzy pojadą klasycznym Mercedesem W123, rywalizującym w tym roku w HRSMP.

Za każdym razem, kiedy odwiedzam Tor Modlin jestem pod jego ogromnym wrażeniem. To wspaniały kompleks z ogromnym potencjałem i jestem pewien, że zostanie on zauważony podczas Tor Modlin Rally Show. Motowizja jest ambasadorem polskiego sportu motorowego – nie mogło nas więc zabraknąć podczas takiego wydarzenia. Z całą pewnością zawody organizowane przez Leszka Kuzaja zadowolą wszystkich startujących i pełni sportowych emocji zakończymy ten dość nietypowy i trudny rok – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Bardzo się cieszę, że Motowizja patronuje Tor Modlin Rally Show. Zapraszam do bycia z nami i przeżycia wielu prawdziwych, sportowych emocji – dodaje Leszek Kuzaj. 


Plan transmisji:

12 grudnia (sobota)

9:00 – 9:05 – wejście live 
11:05 – 12:00 – wejście live
14:10 – 14:40 – skrót z dotychczasowych startów 
15:45 – 15:50 – wejście live
18:45 – 19:15  – skrót z dotychczasowych startów
19:20 – 20:30 – wejście live – Kryterium Tor Modlin
21:05 – 21:10 – wejście live


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...