reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Triax chce połączyć się z Ikusi Multimedia

dodano: 2020-12-10 13:40 | aktualizacja: 2020-12-10 14:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Triax/satkurier.pl

Triax Duńska firma Triax i hiszpańska Ikusi Multimedia planują połączenie obu spółek w ramach umowy pomiędzy właścicielem Triax - Polaris Private Equity, a właścicielem Ikusi Multimedia - Velatia Group. Do połączenia 50/50 wymagana jest zgoda europejskich organów ds. konkurencji. Zamknięcie transakcji planowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Triax
Triax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z siedzibą główną, bazą produkcyjną i badawczo-rozwojową w Hornsyld w Danii, Triax A/S jest globalnym dostawcą produktów i rozwiązań do odbioru i dystrybucji sygnałów wideo, audio i danych. Firma posiada 9 międzynarodowych oddziałów sprzedaży i dystrybutorów w ponad 60 krajach. Polskim dystrybutorem produktów marki Triax jest warszawska firma Wisat.

Ikusi Multimedia, jednostka biznesowa Ikusi Electrónica, S.L., oferuje innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania do odbioru, przetwarzania i dystrybucji cyfrowych treści audiowizualnych, koncentrując się na dostarczaniu gotowych rozwiązań o wysokiej wartości dodanej dla operatorów, instalatorów, integratorów i dystrybutorów profesjonalnych urządzeń elektronicznych. Siedziba firmy znajduje się w San Sebastián w Hiszpanii. Firma działa głównie w Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku.
 

Naszą wspólną wizją jest bycie preferowanym przez naszych klientów partnerem w zakresie łączności dzięki przywództwu technologicznemu. Połączymy nasze uzupełniające się rozwiązania, mocne podstawy badawczo-rozwojowe i przede wszystkim wartości zorientowane na konsumenta, aby naszych klientów połączyć z przyszłością

- powiedział Peter Lyhne Uhrenholt, CEO Triax.

Ten strategiczny sojusz jest bardzo ważnym kamieniem milowym w naszej strategii w kierunku dostosowanej do potrzeb platformy cyfrowej rozwiązań i usług audiowizualnych dla klientów B2B. Łącząc siły, poświęcamy się tworzeniu nowych, przełomowych możliwości, na czele szybko rozwijającego się rynku rozwiązań audiowizualnych i danych B2B

- powiedział Alfredo Juarranz Bueno, dyrektor Ikusi Multimedia.

Dyrektorem generalnym firmy po połączeniu będzie Peter Lyhne Uhrenholt, a główna siedziba będzie się mieścić w Hornsyld w Danii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...