reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kevin sam w domu” w wigilijny wieczór w Polsacie

dodano: 2020-12-10 14:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Kevin sam w domu Kultowa komedia, której nie może zabraknąć podczas świąt Bożego Narodzenia. Hitowa produkcja co roku cieszy się ogromną popularnością, a zmagania dzielnego Kevina McCallistera z włamywaczami przeżywają przed telewizorami miliony widzów. Oglądanie tego filmu w Wigilię przy świątecznym stole to już tradycja! „Kevin sam w domu” w czwartek 24 grudnia w Polsacie.

Kevin sam w domu Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przygody ośmiolatka, który w wyniku serii niefortunnych zdarzeń zostaje sam w domu na Boże Narodzenie, od samego początku podbiły serca widzów na całym świecie. Polacy także pokochali sprytnego urwisa i choć film co roku jest stałym punktem świątecznej ramówki Polsatu, to niezmiennie przyciąga przed telewizory wiele rodzin. W 2019 roku w wigilijny wieczór świąteczny hit obejrzało prawie 3,8 mln widzów.

Emisja filmu w Boże Narodzenie stała się już tradycją, którą Telewizja Polsat pielęgnuje od lat. Gdy w 2010 roku widzowie dowiedzieli się, że w podczas świąt może zabraknąć filmu, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe stacji, aby do tego nie dopuścić. Polsat nie miał innego wyboru i uległ prośbom, a „Kevin sam w domu” sprawił, że po raz kolejny był liderem oglądalności.

Kevin sam w domu
czwartek, 24 grudnia, godz. 20:00, Polsat

Kevin sam w Nowym Jorku
piątek, 25 grudnia, godz. 18:25, Polsat Film


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...