Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan Eleven Sports 1
10:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: US Sassuolo Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – SC Paderborn 07
Komentarz: Patryk Mirosławski
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban Eurosport 1
11:20 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski kobiet
14:10 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski mężczyzn
19:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 5 Eurosport 2
12:45 Snooker: Scottish Open: Dzień 5
15:00 Snooker: Scottish Open: Dzień 5
18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Francja – Rosja
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Dania – Szwecja Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Championship - Big Bang II: Taiki Naito – Jonathan Haggerty Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 2. runda nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santnader: Real Valladolid – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński Polsat Sport
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski kobiet
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski mężczyzn
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – Stal Nysa Polsat Sport Extra
10:15 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd mężczyzn
12:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd mężczyzn
14:15 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd kobiet
15:45 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd kobiet
20:00 Boks: Rocky Boxing Night: Igor Jakubowski– Michal Plesnik Polsat Sport Fight
20:00 Boks: Rocky Boxing Night: Igor Jakubowski– Michal Plesnik Super Polsat
20:00 Boks: Rocky Boxing Night: Igor Jakubowski– Michal Plesnik
17:10 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica: 2. seria TVP Sport
16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica: Konkurs indywidualny