reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-25 - 2021-07-26 - 2021-07-27

Sport w polskiej TV 11.12.2020

dodano: 2020-12-10 15:37 | aktualizacja: 2020-12-10 19:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Mistrzostw Świata w lotach Planica 2020. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Platformie Canal+ (i TVP Sport).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan
 
Eleven Sports 1

10:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – SC Paderborn 07
Komentarz: Patryk Mirosławski

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – SC Paderborn 07
Komentarz: Patryk Mirosławski

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Urban
 
Eurosport 1

11:20 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski kobiet

14:10 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
Konkurs indywidualny

19:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 5
 
Eurosport 2

12:45 Snooker: Scottish Open:
Dzień 5

15:00 Snooker: Scottish Open:
Dzień 5

18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Francja – Rosja

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Dania – Szwecja
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Big Bang II:
Taiki Naito – Jonathan Haggerty
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
2. runda
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santnader: 
Real Valladolid – CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
 
Polsat Sport

11:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski kobiet

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg sprinterski mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

10:15 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd mężczyzn

12:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd mężczyzn

14:15 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd kobiet

15:45 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd kobiet

20:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Igor Jakubowski – Michal Plesnik
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Igor Jakubowski – Michal Plesnik
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night: 
Igor Jakubowski – Michal Plesnik

 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
1. seria

17:10 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
2. seria
 
TVP Sport

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
Konkurs indywidualny

19:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – Górnik Zabrze


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...