reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pora na przygodę: Odległe...” w Cartoon Network

dodano: 2020-12-11 04:20 | aktualizacja: 2020-12-11 20:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Pora na przygodę” Doceniona Emmy i nagrodą Peabody’ego „Pora na przygodę!” („Adventure Time”) wróci na antenę Cartoon Network w specjalnej serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” („Adventure Time: Distant Lands”). W sobotę, 12 grudnia br. o godz. 13:30 odbędzie się emisja 1. z czterech epizodów, którego głównym bohaterem jest BMO. Tym razem ten niezwykły robot wybiera się w samodzielną podróż, podczas której pozna nowe krainy i niezwykłe postaci. Seria „Pora na przygodę: Odległe krainy” została wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Cartoon Network „Pora na przygodę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterem pierwszego odcinka serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” jest robot, który przypomina konsolę do gier. Widzowie zobaczą BMO w drodze na Marsa, kiedy zostanie wessany do tunelu czasoprzestrzennego i rozbije się w nieznanej, dalekiej krainie. Zastaje w niej chaos i odkrywa, że mieszkańcy są podzieleni z powodu licznych konfliktów. Robot postanawia zaprowadzić spokój w tej części galaktyki.

Pewnego dnia poznaje niezwykłą dziewczynkę Y5. Nie tylko świat tej nieśmiałej bohaterki jest wstrząśnięty pojawieniem się BMO. Również ona sama zmienia się pod wpływem przybysza, który pokazuje jej, że warto nie tylko uważnie obserwować rzeczywistość, ale również aktywnie na nią wpływać. Jednak robot nie spodziewa się tego, że rodzina Y5 ma wobec niego niecny plan - całkowity demontaż/ Nowi kumple podejmą próbę rozwiązania problemów tej krainy.

Odcinek z BMO jest początkiem serii.
W produkcji „Pora na przygodę: Odległe krainy” widzowie zobaczą jeszcze, jak Marcelina i Królewna Balonowa odwiedzą szklane królestwo, w którym przebudził się złowieszczy smok, Miętówkowy Ochmistrz postanowi wrócić do nauki magii, a Finn i Jake po raz kolejny wybiorą się w super podróż.

Stworzona przez Pendletona Warda i Adama Muto seria „Pora na przygodę” była wielokrotnie nagradzana i wypromowała twórców, którzy reżyserowali takie seriale jak „Steven Universe”, „Za bramą ogrodu” i „Clarence”. Seria „Pora na przygodę: Odległe krainy” została wyprodukowana przez Cartoon Network Studios.

Premiera pierwszego specjalnego odcinka z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” odbędzie się w sobotę, 12 grudnia br. o godzinie 13:30 na antenie Cartoon Network, a powtórka zostanie pokazana w niedzielę, 20 grudnia br. o godzinie 13:30 (więcej tutaj).

„Pora na przygodę: Odległe krainy” - premiera w sobotę, 12 grudnia 2020 roku o godz. 13:30 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...