reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-01-18 - 2021-01-19 - 2021-01-20

Sport w polskiej TV 12.12.2020

dodano: 2020-12-11 11:43 | aktualizacja: 2020-12-12 10:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Legia Warszawa. Transmisja live z Mistrzostw Świata w lotach Planica 2020 w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville:
Chris Colbert – Jaime Arboleda
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – West Bromwich Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Atletico Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

11:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Bayern Monachium
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – Montpellier HSC
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
FC Crotone – Spezia Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Zjazd mężczyzn

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach, Planica:
3. i 4. seria
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Faza grupowa

20:00 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału

22:00 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:35 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora

13:45 Snooker: Scottish Open:
1/2 finału
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
KS Constract Lubawa – Piast Gliwice
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – AS Monaco
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Iberostar Tenerife – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – MKS Będzin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Chemik Police

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 256: 
Deiveson Figueiredo – Brandon Moreno
 
Polsat Sport Extra

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Zastal Enea BC Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – PEC Zwolle

02:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Columbus Crew SC – Seattle Sounders FC
 
Polsat Sport News

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka

18:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Leo Shoes Modena – Consar Rawenna
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Sompo Japan
Komentarz: Jakub Lipczik

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Jacek Łączyński
    
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Anadolu Efes – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
3. i 4. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
 
TVP 3 Lublin

13:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Komentarz: Tomasz Jasina
 
TVP Sport

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
3. i 4. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...
reklama