Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K:Wisła Kraków – Legia Warszawa. Transmisja live z Mistrzostw Świata w lotach Planica 2020 w TVP i Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Hertha Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
21:00 Piłka nożna: Premier League: Everton FC – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Komentarz: Rafał Skrzyński, Radosław Majdan
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: Chris Colbert – Jaime Arboleda CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton Wanderers – Aston Villa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Jarosław Koliński
16:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – West Bromwich Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Valencia CF – Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: RB Lipsk – Werder Brema
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Torino FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Crotone – Spezia Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica Eurosport 1
09:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
10:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere: Zjazd mężczyzn
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Faza grupowa
20:00 Snooker: Scottish Open: 1/2 finału
22:00 Snooker: Scottish Open: 1/2 finału Eurosport 2
11:35 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Sztafeta kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński,Tomasz Sikora
13:45 Snooker: Scottish Open: 1/2 finału Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 3. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: KS Constract Lubawa – Piast Gliwice
Komentarz: Adrian Olek, Adam Zakrzewski
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – AS Monaco
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Iberostar Tenerife – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski Polsat Sport 12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Chemik Police
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 256: Deiveson Figueiredo – Brandon Moreno Polsat Sport Extra
10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka
11:45 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Sztafeta kobiet
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Zastal Enea BC Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – PEC Zwolle
02:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Columbus Crew SC – Seattle Sounders FC Polsat Sport News
11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka
14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka
15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka
18:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Leo Shoes Modena – Consar Rawenna Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Sompo Japan
Komentarz: Jakub Lipczik
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: HDI Sigorta Afyon Belediye – Galatasaray Doga Sigorta
Komentarz: Jacek Łączyński
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Anadolu Efes – Frutti Extra Bursaspor
Komentarz: Jakub Ryś TVP 1
16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica: 3. i 4. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny TVP 3 Lublin
13:00 Piłka nożna: 2. Liga: Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Komentarz: Tomasz Jasina TVP Sport
13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn