reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-24 - 2021-07-25 - 2021-07-26

Sport w polskiej TV 13.12.2020

dodano: 2020-12-12 09:45 | aktualizacja: 2020-12-12 11:05
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_A.jpg Cykl „Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Formuły 1: Grand Prix Abu Zabi. Transmisje live z PKO Ekstraklasy tylko w Platformie CANAL+ (1 mecz w kolejce w TVP Sport).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lech Poznań
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lech Poznań
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham - Liverpool
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Family

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg – FC Schalke 04
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Brighton & Hove Albion
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Sheffield United
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Granada CF
Komentarz: Leszek Orłowski, Michał Kornacki 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Olympique Lyonnais
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec – Lech Poznań
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Girondins Bordeaux
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

14:10 Formuła 1 Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig
komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Juventus FC 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – Parma Calcio 1913
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Antoni Partum

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Girondins Bordeaux
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Juventus FC 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – UD Levante
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Supergigant mężczyzn

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Courchevel:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy:
Czarnogóra – Szwecja

20:00 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:35 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Paweł Ulbrych

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:45 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Robert Skrzyński, Artur Kwiatkowski

16:15 Żużel na lodzie: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat

14:10 Formuła 1 Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Polsat Sport Premium 1

14:10 Formuła 1 Grand Prix Abu Zabi:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
VVV Venlo – Feyenoord
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – Radomiak Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – Joker Świecie
 
Polsat Sport Extra

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – FC Utrecht
 
Polsat Sport News

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn

15:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Adam Łuczka

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – WKS Śląsk Wrocław
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Ogm Ormanspor
Komentarz: Jakub Ryś

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
FRISCH AUF! Göppingen – Bergischer HC
Komentarz: Artur Kwiatkowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Unicaja Malaga
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
1. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

17:10 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
2. seria
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
 
TVP Sport

10:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Davos:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

12:15 Piłka nożna: 2. Liga: 
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki

16:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w lotach, Planica:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

19:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...