dodano: 2020-12-14 16:54
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Real Madryt – Athletic Bilbao. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w sportowych kanałach Polsatu.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
22:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: Premier League: Wolverhampton Wanderers – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 2
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Grzegorz Kaczmarczyk
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfB Stuttgart – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Benevento Calcio – SS Lazio
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk Eleven Sports 3
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – Borussia Dortmund
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – FC Crotone
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Benevento Calcio – SS Lazio
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk Eurosport 1
14:00 Snooker: World Grand Prix: Dzień 2
16:00 Snooker: World Grand Prix: Dzień 2
20:00 Snooker: World Grand Prix: Dzień 2
22:00 Snooker: World Grand Prix: Dzień 2 Eurosport 2
18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Faza grupowa
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: Faza grupowa nSport+
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Galatasaray – Iberostar Tenerife
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski Polsat Sport Premium 1
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno – FK Teplice Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Cuprum Lubin