reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jak będzie wyglądać Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie?

dodano: 2020-12-15 16:22
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Wszyscy powinniśmy zostać w domach. Dlatego też Telewizja Polsat organizuje w dwóch swoich studiach domówkę, z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych. Poprowadzą ją dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Telewizja Polsat
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
31 grudnia o godz. 20:00 Telewizja Polsat zaprasza wszystkich na „największą domówkę w kraju”, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach.

W studiu na żywo zagrają m.in.: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber&InoRos. Usłyszymy „Bailando” i „Vamos a la Playa” w wykonaniu Loony, a zakochani w muzyce lat 90. będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Chyba nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams.

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla gości. Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna w Telewizji Polsat, Ipli, Interii oraz Polsat News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama