reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia i rekord w styczniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-12-16 02:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Explore W styczniu 2021 roku kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Australijscy poławiacze homarów” (sezon 3.) i „Największe budowle” (sezon 2.), a w ramach pasma „Australijskie wieczory” takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota” i „Australijscy poławiacze homarów”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Australijskie wieczory”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 stycznia 2021 roku) o 16:30
- Australia: słońce, upał i fantastyczne widoki... Poznajmy mieszkańców antypodów, którzy ciężko pracują, wypełniając swoje obowiązki: na groźnym, otwartym oceanie, gdzie łowią najcenniejsze morskie przysmaki lub na odludziach w głębi kontynentu, gdzie szukają złota i chronią krajobrazy oraz środowisko przed dzikim bydłem. Zobaczmy, jak pracują ludzie wykonujący najniebezpieczniejsze zawody na Ziemi - zachęca nadawca. Widzowie zobaczą takie produkcje jak „Australijscy łowcy bydła”, „Australijscy poszukiwacze złota”, czy „Australijscy poławiacze homarów” (więcej tutaj).

„Australijscy poławiacze homarów” 3 („Aussie Lobster Hunters” 3)
emisja: od wtorku, 5 stycznia 2021 roku o 22:00

Trzecia seria programu pokazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów. Na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa,  a kapitanowie kutrów starają się utrzymać swoje firmy na powierzchni. Brendan Taylor - znany jako Squizzy - już na początku sezonu zdał sobie sprawę, że stracił 150 tys. dolarów dochodu. Jay i siostrzeńcy także mają problemy finansowe. Cracker - łowiący z łódki - ma dostarczyć tonę homarów hurtowemu nabywcy, ale każdy skorupiak ma ważyć co najmniej 1,5 kg. Widzowie zobaczą także trzy odcinki specjalne ukazujące życie bohaterów programu zza kulis (więcej tutaj).

„Największe budowle” 2 („Building Giants” 2)
emisja: od środy 6 stycznia 2021 roku o 22:00

Jak można zbudować rekordowo duży system metra, nie doprowadzając jednocześnie do zawalenia się budynków na powierzchni? Jak inżynierom udało się skonstruować most o długości niemal 50 km, który jest w stanie znieść uderzenia najpotężniejszych tajfunów? Jak powstał inteligentny statek, który przybija do brzegu i ładuje akumulatory bez udziału człowieka? Ten program opowiada o niezwykłych, innowacyjnych projektach, ich konstruktorach, budowie oraz działaniu (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World
Kadr z programu „Największe budowle”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...