reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network z grą dla fanów Gumballa

dodano: 2020-12-16 04:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa” Jak zapowiada nadawca, fani Gumballa, bohatera emitowanego w Cartoon Network serialu „Niesamowity świat Gumballa” („The Amazing World of Gumball”), mogą spędzić z nim więcej czasu dzięki nowej grze mobilnej. To moc zabawy dla całej rodziny czy paczki przyjaciół, a każda kolejna plansza na ekranie przynosi nowe wyzwania i niespodzianki do odkrycia. Gra „Gumball i niesamowita impreza” jest dostępna do pobrania w App Store i sklepie Google Play.

Cartoon Network „Niesamowity świat Gumballa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Gra powstała z myślą o wspólnym spędzaniu czasu w towarzystwie ulubionych postaci z serialu animowanego „Niesamowity świat Gumballa”. Ten ciekawski niebieski kot uwielbia odkrywać świat i wymyślać nowe zabawy wraz z przyjaciółmi. Teraz, dzięki wyjątkowej rozrywce, widzowie mogą uprzyjemnić sobie czas, dołączając do drużyny Gumballa - informuje nadawca. Aplikacja to mobilna gra planszowa dla czterech graczy. Wszystkie plansze mają własne zasady i różnorodne tła znane z kreskówki. „Gumball i niesamowita impreza” jest też możliwa do odtworzenia w pojedynkę, przy wyborze trybu jednego gracza przeciwko trzem wirtualnym przeciwnikom.

Do podjęcia wyzwania z Gumballem potrzebne są smartfon lub tablet i dostęp do sklepu, z którego można pobrać aplikację. Pierwsza plansza („Nawiedzony Dom”) jest darmowa, a pozostałe trzy („Elmore”, „Otchłań” i „Tęczowa Fabryka”) są dostępne za opłatą. Każdy z uczestników ma jeden róg planszy i musi wypełniać wyzwania, jakie pojawiają się w trakcie gry. Dodatkowo udostępniono dwadzieścia mini gier, od zręcznościowych po układanki. - Wystarczy wybrać jednego z ośmiu mieszkańców Elmore, rzucić kostką i rozpocząć radosną rywalizację! - zachęca nadawca (więcej tutaj).

Aplikacja „Gumball i niesamowita impreza” jest dostępna w App Store i sklepie Google Play.

„Niesamowity świat Gumballa” - emisja w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...