reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wieczory ze Stevem Martinem w Fox Comedy

dodano: 2020-12-16 04:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W grudniu 2020 roku i w styczniu 2021 roku kanał Fox Comedy w ramach pasma „Komediowe wieczory ze Stevem Martinem” poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Ojciec panny młodej”, „Ojciec panny młodej II”, „Dzika lokatorka” i „Sierżant Bilko”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnie czwartki grudnia br. i z początkiem nowego roku w Fox Comedy brylować będzie ikona filmowa lat 90. ubiegłego wieku. Pięciokrotnie nominowany do Złotych Globów, honorowo wyróżniony przez Amerykańską Akademię Filmową oraz siedmiokrotnie nominowany do nagrody Emmy Steve Martin potrafi rozśmieszyć każdego.

Nie ma chyba nikogo, kto na widok Steve’a Martina nie uśmiechnąłby się z nostalgią. Ten rozpoznawalny na całym świecie aktor, komik i muzyk, zagości ze swoimi kultowymi filmami w Fox Comedy w czwartki i niedziele o godzinie 22:00. Komedie z jego udziałem zawsze rozśmieszają wszystkie pokolenia i gromadzą przed telewizorami rzesze wiernych fanów (więcej tutaj).

„Komediowe wieczory ze Stevem Martinem” w Fox Comedy:

„Ojciec panny młodej”
emisja: w czwartek, 17 grudnia 2020 roku o 22:00

Film opowiadający o typowej amerykańskiej rodzinie mieszkającej na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia córka szokuje rodziców, a zwłaszcza ojca, wiadomością o zaręczynach z chłopakiem, którego poznała na studiach we Włoszech. Zdruzgotany ojciec próbuje odzyskać swoją „malutką” córeczkę.

„Ojciec panny młodej II”
emisja: w czwartek, 24 grudnia 2020 roku o 22:00

George Banks musi zaakceptować, że jego córka jest teraz żoną i niedługo zostanie matką. Następuje u niego pewnego rodzaju kryzys wieku średniego. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy jego żona, Nina, oznajmia mu, że ona również spodziewa się potomka.

„Dzika lokatorka”
emisja: w czwartek, 31 grudnia 2020 roku o 22:00

Architekt Newton Davis ma zamiar wprowadzić się do nowo wybudowanego domu ze swoją przyszłą żoną, Becky. Niestety, kobieta odrzuca jego propozycję. Załamany Newton zwierza się z problemów kelnerce Gwen, która wprowadza się do nowego domu, udając przed sąsiadami żonę Newtona.

„Sierżant Bilko”
emisja: w czwartek, 7 stycznia 2021 roku o 22:00

Dowodzący małym pułkiem wojskowym sierżant Bilko dorabia do skromnego żołdu przeprowadzając różne niezgodne z regulaminem akcje, począwszy od hazardu po wypożyczanie wojskowego sprzętu. Wszystko może wyjść na jaw, gdy odwieczny rywal sierżanta, pułkownik John Hall, przyjeżdża do bazy na inspekcję.
 
Diane Keaton, Steve Martin, Martin Short i Kimberly Williams-Paisley w filmie „Ojciec panny młodej”, foto: Fox Networks Group
Diane Keaton, Steve Martin, Martin Short i Kimberly Williams-Paisley w filmie „Ojciec panny młodej”, foto: Fox Networks Group


„Komediowe wieczory ze Stevem Martinem” - emisja w czwartki (od 17 grudnia 2020 roku) o godz. 22:00 w Fox Comedy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...