reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ziemia i Australia w styczniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-12-16 06:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Nature HD W styczniu 2021 roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Weterynarz z australijskich pustkowi” (sezon 2.) i „Bieguny Ziemi”, a w ramach pasma „Dzika Australia” takie produkcje jak „Bear: na ratunek koalom”, „Zwierzęta z Taronga ZOO”, „Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb”, „Wielka Rafa Koralowa z Davidem Attenborough”, „Śmiertelnie niebezpieczna Australia”, „Dzika Australia”, „Kraina Oz: na antypodach”, „Australijskie dinozaury” i „Weterynarz z australijskich pustkowi”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Dzika Australia”:
emisja: w soboty i niedziele (od 2 stycznia 2021 roku) o 13:00
W styczniu 2021 roku Polsat Viasat Nature zaprasza na premierę filmu „Bear: na ratunek koalom” - opowieści o psie, który pomagał ratować zagrożone i ranne koale. Stacja pokaże także inne ciekawostki z Australii: widzowie odwiedzą Taronga ZOO („Zwierzęta z Taronga ZOO” - więcej tutaj) i Wielką Rafę Koralową („Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb” - więcej tutaj, i „Wielka Rafa Koralowa z Davidem Attenborough”), dowiedzą się więcej o zabójczych drapieżnikach, ekstremalnej pogodzie („Śmiertelnie niebezpieczna Australia”, „Dzika Australia” - więcej tutaj, „Kraina Oz: na antypodach” i „Australijskie dinozaury”) i o tym, jak wygląda życie weterynarza na australijskich pustkowiach („Weterynarz z australijskich pustkowi”).

„Dzika Australia”:
„Bear: na ratunek koalom” („Bear: Koala Hero”)
emisja: w sobotę, 2 stycznia 2021 roku o 13:00

Tyson Mayr - prezenter, bloger i działacz na rzecz ochrony środowiska naturalnego - przedstawia historię niezwykłego psa o imieniu Bear, który w czasie pożarów na południu stanu Queensland pomagał zespołowi ratującemu ranne koale. Latem 2020 roku pożary buszu w Australii objęły obszar o powierzchni Anglii i Walii razem wziętych. Zginęło ponad miliard dzikich zwierząt. Ten program to opowieść o odwadze w obliczu ognia, o przetrwaniu i nadziei powstającej jak feniks z popiołów.

„Weterynarz z australijskich pustkowi” 2 („Outback Vet” 2)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 11 stycznia 2021 roku) 17:00

W tym programie widzowie spotkają wiele różnych zwierząt - dzikich i domowych - żyjących w Australii Zachodniej. Od domowych pupili i ich właścicieli po śmiertelnie groźne szkaradnice i zagrożone rekiny wielorybie. Program „Weterynarz z australijskich pustkowi” zajmuje się wszystkimi żywymi stworzeniami. Zęby i pazury, akcja i przygoda widziane z perspektywy siedemdziesięcioletniego weterynarza, jego syna - biologa morskiego, i córki - także lekarza weterynarii. - W tej drugiej serii wracamy do fascynującego i niedostępnego świata kliniki weterynaryjnej oraz poruszających, autentycznych opowieści o zwierzętach i ludziach - zapowiada nadawca.

„Bieguny Ziemi” („Polar Extremes”)
emisja: od czwartku, 21 stycznia 2021 roku o 21:00

W tej dokumentalnej serii paleontolog Kirk Johnson wyrusza w podróż w czasie i przestrzeni, badając okolice biegunów Ziemi. Podąża śladami dziwnych skamieniałości znajdowanych w zaskakujących miejscach. Kirk Johnson opowiada historię okolic podbiegunowych, pokryw lodowych grubych na wiele kilometrów, a także rosnących w tym miejscu przed wiekami ciepłych i pełnych życia puszcz czy lasów. Co sprawia, że okolice biegunów Ziemi tak szybko się zmieniają? Co mówi nam ich przeszłość o zmianach klimatu i o przyszłości?
 
Katy Davis w programie „Weterynarz z australijskich pustkowi”, foto: Viasat World
Katy Davis w programie „Weterynarz z australijskich pustkowi”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...