Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Stal Mielec. Transmisja live z gali Tymex Boxing Night 15 tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 2
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Preston North End – Bristol City FC
Komentarz: Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum - 1. FC Heidenheim
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Urban
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – SD Huesca
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere: Zjazd kobiet
11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena: Supergigant mężczyzn
14:05 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski kobiet
17:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg: Kwalifikacje
20:00 Snooker: World Grand Prix: Dzień 5 Eurosport 2
09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau: Zawody
13:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau: Zawody
18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 1/2 finału
20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 1/2 finału Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Championship - Collision Course: Roman Kryklia – Andrei Stoica nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda Polsat Sport
09:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd mężczyzn
11:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd mężczyzn
14:15 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen: Bieg sprinterski kobiet
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie Polsat Sport Extra
13:30 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd kobiet
15:05 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd kobiet
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard – Trefl Sopot Polsat Sport News
18:00 Sporty walki: KSW 57: Ceremonia ważenie TVP Sport
13:30 Sporty walki: ONE Championship - Collision Course: Roman Kryklia – Andrei Stoica
Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski